Anderlecht pakte donderdag zijn eerste punt in de Europa League, maar blij waren ze daar toch niet mee. Tegen Fenerbahçe gaven ze immers nog een dubbele voorsprong weg. De uitblinkersrol van Zakaria Bakkali, die twee keer scoorde, bleek zo toch een beetje een maat voor niets.
Hein Vanhaezebrouck was wel bijzonder tevreden over zijn poulain. "Dit is nog maar de tweede keer dit seizoen dat hij de 90 minuten volmaakt. Ik denk dat hij de laatste vijf seizoenen in totaal slechts vier keer een hele wedstrijd heeft gespeeld. Dat hij dus van ver moet terugkomen, is duidelijk. Wat ik enorm bij hem apprecieer, is dat hij zelf zegt dat hij er nog niet helemaal staat, dat hij nog veel beter kan", aldus de coach in Het Laatste Nieuws.
Dat laatste beaamt Bakkali ook zelf. "Mijn prestaties zitten in stijgende lijn, maar ik moet nog beter kunnen. Ik zit bijna op mijn competitiegewicht (lacht), maar ik heb nog een achterstand weg te werken. Dat ik nu stilaan boven water kom, heeft te maken met het feit dat ik een goede voorbereiding kende. In juli en augustus hebben we heel hard gewerkt en dat begint stilaan zijn vruchten af te werpen."