Malinovskyi nog niet weg bij Genk: "12 à 13 miljoen is te veel"

door
Malinovskyi nog niet weg bij Genk:

Vrijdagochtend leek een deal tussen KRC Genk en Sampdoria omtrent de overgang van Ruslan Malinovskyi zo goed als rond. De Limburgers leken akkoord te gaan met een bod van om en bij de 15 miljoen voor de Oekraïner, maar dat bericht wordt nu vanuit Italië ontkent.


Massimo Ferrero, de voorzitter van de club die vooralsnog ook Dennis Praet nog tussen de rangen telt, liet aan de plaatselijke media namelijk een heel ander geluid optekenen. "Genk vraagt op dit moment tussen de 12 en de 13 miljoen euro voor Malinovskyi. Dat is voor ons te veel", klonk het tegenover SportItalia. Ferrero voegde daar wel nog aan toe dat de gesprekken met de Belgische landskampioen nog steeds lopen en de club erg gecharmeerd blijft door de middenvelder met de stalen linker.

Hoewel alle partijen dus staan te popelen om de deal rond te krijgen lijkt een akkoord er nog niet meteen in te zitten. Mogelijks kan het verschil tussen vraag en aanbod overbrugd worden door verschillende clausules als bonussen en percentages op een eventuele doorverkoop. Sowieso zit een verlengd verblijf van Malinovskyi in Genk er niet meer in. De Oekraïner heeft zijn zinnen gezet op een transfer en traint in afwachting van een doorbraak in zijn dossier individueel.

POLL: Moet Genk akkoord gaan met een bod rond de 10 miljoen voor Malinovskyi?

Meest recent

Croonen geeft zijn mening over titelkansen Genk

De Champions' Play-Off wordt dit weekend afgetrapt en dat betekent dat we binnen maximum tien ...

1
1
'Hasi neemt pion KV Mechelen mee naar Anderlecht'

Bij Anderlecht besloten ze om het voor de start van de play-offs nog maar eens over een andere boeg ...

51
51
De Witte viseert één figuur na afvoeren play-offs

Vanaf het seizoen 2026/27 keert de Jupiler Pro League terug naar een klassieke competitie met ...

65
65
‘Schokeffect Club Brugge: publiekslieveling naar exit?’

Bij Club Brugge dreigt een verrassing: jeugdproduct Kyriani Sabbe, geliefd bij de fans, lijkt geen ...

178
178
Gemiste kans op PO1: "Met de zwakte van Gent en Antwerp..."

Voor de eerste keer in enkele jaren valt er geen verrassing te noteren in de Champions' Play-Off. ...

27
27
'Zinho Vanheusden moet nieuw drama vrezen'

KV Mechelen begint zaterdagavond aan zijn opdracht in de Europe Play-Off met een trip naar Sclessin. ...

125
125
Hasi grijpt in: toptalent traint mee, verrassende basispion?

De play-offs van de Jupiler Pro League trekken zich dit weekend op gang. Het is zondag vooral ...

330
330
Nieuw JPL-format: Croonen slaat terug na harde kritiek

Eind februari besliste de Pro League om vanaf het seizoen 2026/27 het format in de Jupiler Pro ...

209
209
'Fink plots grof wild: Genk voorkomt bliksemvertrek'

KRC Genk gaat vanaf komend weekend in de Champions' Play-Offs op zoek naar de vijfde landstitel uit ...

163
163
Barcelona alleen koploper na emotionele inhaalmatch

De interlands zijn nog maar net achter de rug, of het clubvoetbal barst alweer in alle hevigheid ...

98
98
Teklak doet titelvoorspelling: "Zij worden kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend helemaal los. Door het huidige format ...

579
579
'Radicale beslissing Real: toekomst Courtois bepaald'

Real Madrid zet aanstaande zaterdag de laatste rechte lijn van het seizoen in met een thuiswedstrijd ...

325
325
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen op komst'

Mede door de enorme inkomsten uit de Champions League, is Club Brugge op financieel vlak bezig aan ...

615
615
Balette: "Genk of Club? Gun hun de titel om twee redenen"

In de voorbije dagen waren de nationale ploegen aan zet, inmiddels ligt de focus weer op volledig op ...

296
296
Anderlecht krijgt gigantische opsteker voor clash in Brugge

RSC Anderlecht staat voor een loodzware start van de Champions' Play-Offs. Als eerste opdracht ...

489
489
'Barça opent transferoffensief met LaLiga-uitblinker'

FC Barcelona is bezig aan een sterk seizoen en blijft goed in de running om met drie grote prijzen ...

104
104
Waalse analisten pakken één Duivel aan: "Compleet onzichtbaar"

Het eerste interland-blok onder nieuwe bondscoach Rudi Garcia zit erop. Voor een aantal Rode Duivels ...

431
431
Verrassing in Europe Play-Offs? "Zoveel mogelijk winnen"

Vrijdagavond worden de Europe Play-Offs op gang getrapt. Oud-Heverlee Leuven speelt dan de gastheer ...

50
50
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar ...

259
259
Anderlecht madness: tornado zet het kot in brand

César Huerta, de Mexicaanse aanwinst van Anderlecht, heeft indruk gemaakt sinds zijn komst. ...

463
463

Meer sportnieuws