Teleurgesteld liep Martin Olsson door de mixed zone na de 2-1 nederlaag tegen Oekraïne. De vleugelspeler van Blackburn Rovers had op een betere prestatie gehoopt tegen het zwakker geachte thuisland.
Bondscoach Hamrén vond dat veel spelers hun gebruikelijke niveau niet hadden gehaald. Olsson beaamde de woorden van zijn trainer. "Hij heeft gelijk. We hebben goed getraind en alles voelde goed. Het kan zijn dat het de zenuwen waren, maar we waren niet goed genoeg vandaag."
Om de groepsfase te overleven, zal Zweden vrijdagavond zeker punten moeten gaan pakken tegen Engeland. Olsson weet wat er anders moet. "We zullen aggresiever moeten zijn in ons verdedigende spel. Niets is onmogelijk, we moeten streven naar de overwinning."