Standard krijgt flinke waarschuwing uit Oostende: "Zijn we nog niet vergeten"

door
Standard krijgt flinke waarschuwing uit Oostende:

Standard heeft zijn lot nog volledig in eigen handen om Play-Off I te halen, maar het kan zondag wel maar beter winnen op het veld van KV Oostende. Evident wordt dat echter niet, want de kustploeg ging vorige week nog winnen in Gent en is bovendien extra gemotiveerd om de Rouches een hak te zetten.


Standard schakelde eerder dit seizoen KVO uit in de beker na een beladen wedstrijd, waarin Oostende onder meer een strafschop onthouden werd. "Dat zit nog in het achterhoofd, we hebben nog iets recht te zetten. Die fase zijn we zeker nog niet vergeten. Na die match was ons seizoen meteen voorbij. We hadden onze zinnen op de bekercampagne gezet en dus zal dit in ons hoofd zitten wanneer we zondag op het veld stappen", legt Brecht Capon uit in Het Nieuwsblad.

Bovendien willen ze in Oostende graag KV Kortrijk, de ex-club van Capon, Tomasevic en trainer Custovic, een handje helpen. "
We gunnen Kortrijk play-off 1. Als ze winnen tegen Charleroi, zullen ze sowieso play-off 1 spelen. Een gelijkspel van ons is voldoende en ik zie ons dit zeker doen. Spelers ken ik er niet meer, maar de supporters sturen al weken berichtjes. Ik zou heel blij zijn als wij hen een dienst kunnen bewijzen."

POLL: Denk je dat KV Oostende in zijn opzet zal slagen?

Meest recent

Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

20
20
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

80
80
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

59
59
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

186
186
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

38
38
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

18
18
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

60
60
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

450
450
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

349
349
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

78
78
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

688
688
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1101
1101
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

46
46
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

193
193
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

166
166
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

50
50
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

148
148
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

641
641
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

241
241
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

93
93

Meer sportnieuws