Drie spelers gaan strijd met Coucke en Devroe aan: "Weten van niks"

door
Drie spelers gaan strijd met Coucke en Devroe aan:

Is er ruzie op komst bij RSC Anderlecht? Die kans bestaat, want drie spelers van de Brusselaars zijn absoluut niet te spreken over de recente uithalen van manager Luce Devroe over hun situatie.


Isaac Kiese Thelin, Lukasz Teodorczyk en Ivan Obradovic moeten Anderlecht verlaten en die laatste kreeg zelfs de 'dwang' om snel te vertrekken, of op 1 september volgt de B-kern. De managers van de spelers zijn zeer verrast door die uitspraken, dat weet Het Laatste Nieuws.

"Wij weten van niks. Anderlecht heeft ons niet laten weten dat we beter andere oorden opzoeken", klinkt het daar. Het is best verrassend dat Anderlecht zo handelt bij Teodorczyk.

De Poolse aanvaller heeft weliswaar een hoog loon, maar sportief was hij de afgelopen twee seizoenen een meerwaarde. In zijn eerste seizoen was hij met 22 doelpunten topschutter en belangrijk bij de gewonnen titel. Vorig seizoen nam 'Teo' na Nieuwjaar, daarvoor was hij zwak, Anderlecht bij de hand en zorgde hij ervoor dat de ploeg nog Europees voetbal haalde, door na Nieuwjaar 13 keer te scoren.

POLL: Had RSCA Santini wel moeten halen met Teodorczyk in de kern?

Meest recent

Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

0
0
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

7
7
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

42
42
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

72
72
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

91
91
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

82
82
Club Brugge velt blessureverdict Mignolet én Nilsson

Club Brugge staat weer aan de leiding van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs zit ...

189
189
'Club zet zich schrap: Ajax en co willen spelmaker wegroven'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende jeugdspelers met succes te lanceren bij de ...

169
169
Union keihard aangepakt: "Op geen manier goed te praten"

Union SG is op indrukwekkende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars wisten hun ...

169
169
Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

123
123
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

172
172
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

384
384
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

91
91
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

546
546
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

369
369
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

132
132
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

299
299
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

1121
1121
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

210
210
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

235
235

Meer sportnieuws