Onrust in het Bernabéu: 'Real Madrid-speler laat bom barsten'

door
Onrust in het Bernabéu: 'Real Madrid-speler laat bom barsten'

Er heerst momenteel een crisisstemming in het Bernabéu. Real Madrid heeft deze zomer sterspeler Cristiano Ronaldo al verkocht, Luka Modric dreigt een lucratieve samenwerking aan te gaan met Internazionale en nu zorgt ook Mateo Kovacic voor onrust.


Kovacic wil net als zijn landgenoot Modric vertrekken uit de Spaanse hoofdstad. Waar laatstgenoemde vooral financiële motieven hanteert, daar wil Kovacic meer speeltijd. Onder coach Julen Lopetegui heeft hij niet de indruk dat zijn perspectief is toegenomen ten opzichte van vorig jaar. Voor Kovacic is dat aanleiding om het spel keihard te spelen.

Volgens Marca weigert de Kroaat terug te keren op het trainingsveld voordat er een oplossing is gevonden. Hij begrijpt het standpunt van de club niet en probeert daarom een nieuwe situatie te forceren door weg te blijven. Na enkele gesprekken is zijn mening niet veranderd. Kovacic wil er nu alles aan doen om weg te komen. Een rampscenario voor Real Madrid dreigt, zeker wanneer Modric zijn zin ook besluit door te zetten.

POLL: Moet Real hem laten gaan?

Meest recent

'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen ...

23
23
Garcia dropt hint: 'Twee vraagtekens in basisploeg'

Donderdagavond is het zover. Dan maakt Rudi Garcia in het Nations League-duel tegen Oekraïne ...

30
30
'Atalanta zet zinnen op peperdure Club-sterkhouder'

In de Champions League moest Atalanta BC onlangs zijn meerdere erkennen in Club Brugge. De ...

149
149
'Daniel Muñoz maakt absolute transferklapper'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije seizoenen een ideale springplank richting de Europese ...

116
116
Oekraïne-België: Albert geeft ideale basiself prijs

Tijdens de barragewedstrijden om het behoud in de eerste divisie van de Nations League, kruist ...

84
84
'Transfer De Cuyper: totaal onverwachte club lanceert eerste bod'

Club Brugge dreigt na het seizoen enkele sterkhouders te verliezen. Maxim De Cuyper bijvoorbeeld, ...

498
498
'Heropbouw City: international Real op lijstje Guardiola'

Manchester City is bezig aan een ronduit bedroevend seizoen en dat zal komende zomer niet zonder ...

115
115
Club of Genk? Tóch Anderlecht? Statistieken voorspellen titelstrijd

Tijdens de komende dagen ligt alle focus op de nationale ploegen. Toch is het nu ook al uitkijken ...

332
332
Transfermania Club Brugge: nieuwe spits komt eraan

Club Brugge blijft de markt afspeuren voor versterkingen, met een focus op een nieuwe spits. Hoewel ...

600
600
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met ...

223
223
Garcia maakt nieuwe aanvoerder Rode Duivels bekend

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur en Rudi ...

480
480
Union krijgt flinke meevaller voor openingsmatch play-offs

Door de interlandbreak wordt er komend weekend niet gevoetbald in de Jupiler Pro League. De clubs ...

68
68
Twee Belgische talenten in prestigieuze NXGN-lijst

Ondanks dat de gouden generatie van de Rode Duivels tot het verleden behoort, blijft België wel ...

82
82
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de ...

136
136
'Belgische clubs willen transferslag slaan bij PSV'

Na een droogte van enkele jaren kloppen er dezer dagen weer de nodige Belgen op de deur bij PSV. ...

129
129
Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

662
662
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

169
169
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

453
453
'OHL wijkt niet en eist 2 miljoen euro na bod'

OH Leuven kan wel wat uitgaand transferverkeer gebruiken, want de club maakt jaarlijks ...

75
75
Club Brugge haalt slag thuis: contract tot 2028

Club Brugge wil de doorstroming van jeugd van eigen bodem naar het eerste elftal ook de komende ...

577
577

Meer sportnieuws