'El Ghanassy wordt slachtoffer van komst Limbombe'

door
'El Ghanassy wordt slachtoffer van komst Limbombe'

Anthony Limbombe had deze zomer gehoopt op een WK-selectie, om daarna een mooie transfer te kunnen maken. Maar mede door een blessure ging hij niet mee naar Rusland en ook zijn gehoopte transfer blijft voorlopig uit. Op de dag dat de zomermercato sluit in Engeland is het zelfs nog maar de vraag of zijn overgang er überhaupt wel van komt deze zomer. 


Volgens Het Nieuwsbladis zich momenteel een nachtmerrie-scenario aan het voltrekken voor de winger. Telkens een buitenlandse club concreet werd, doken er problemen op. Een overgang naar Huddersfield leek in de maak, maar een discussie rond zijn salaris gooide roet in het eten. Daarnaast wilden een pak makelaars hun graantje meepikken en zo werd Limbombe bij clubs aangeboden door verschillende vertegenwoordigers die hij niet eens kende. Hierdoor werd zijn reputatie danig aangetast en werden geïnteresseerde ploegen afgeschrikt. 

Later op de dag reageerde Limbombe op alle heisa door te benadrukken dat enkel en alleen Mogi Bayat zijn makelaar is. En die heeft zijn netwerk aangesproken en om een oplossing te vinden. Hij is kind namelijk aan huis bij FC Nantes en dat zal naar verluidt 7,8 miljoen euro betalen voor de Belgische flankspeler. Club Brugge vangt zo een pak minder dan de beoogde 10 à 15 miljoen euro. 

UPDATE 18u04 
De omgeving van Limbombe heeft voor een zoveelste wending in het dossier gezorgd. Bij Het Laatste Nieuws ontkent zijn entourage immers dat er sprake is van een akkoord met Nantes. "Het is zelfs niet voorbarig", klinkt het zelfs. Ook bij Club Brugge weerlegt men de eerdere berichtgeving. Er zouden immers nog een aantal kapers op de kust zijn. Ook vanuit Frankrijk en Italië zou er nog belangstelling heersen. De strijd om de winger is dus nog niet gestreden.

UPDATE 10/08
De transfer van Anthony Limbombe naar FC Nantes lijkt er aan te komen. De Franse club lijkt zelfs al plaats te maken voor de Belgische winger van Club Brugge. Het Nieuwsblad weet dat die andere Belg bij Nantes, Yassine El Ghanassy, de club moet verlaten. Zowel El Ghanassy als Limbombe zijn buitenspelers. El Ghanassy zit momenteel in de B-kern en er is weinig interesse voor hem. 

POLL: Nantes is geen stap vooruit in vergelijking met Club Brugge

Meest recent

Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

1
1
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

34
34
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

45
45
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

48
48
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

171
171
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

135
135
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

106
106
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

130
130
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

369
369
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

77
77
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

118
118
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

364
364
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

46
46
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

220
220
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

259
259
'Liverpool kiest ideale vervanger Van Dijk: 50 miljoen euro'

Liverpool blijft voorlopig afstevenen op de titel in de Premier League, maar in de zomer wacht ...

55
55
Blijft huurling bij Genk? "Ik voel me hier goed"

Ondanks dat ze nog in volle titelstrijd verwikkeld zijn, zijn ze bij KRC Genk toch al volop bezig ...

213
213
Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

114
114
'Droomtransfer De Cuyper: deze club toont plots interesse'

Het wordt voor Club Brugge een spannende zomer, want na de knalprestaties in de Champions League ...

716
716
'Anderlecht slaat slag: gegeerde revelatie blijft aan boord'

Er staat bij Anderlecht wellicht een zeer drukke transferzomer voor de deur. Een grondige evaluatie ...

366
366

Meer sportnieuws