VN Wed tip: Pak 25.000 euro (!) dankzij Arsenal-Manchester City!

door
VN Wed tip: Pak 25.000 euro (!) dankzij Arsenal-Manchester City!

De Jupiler Pro League is inmiddels al aan de derde speeldag aanbeland en ook dit weekend staan een aantal interessante duels op het programma. Maar ook in het buitenland trekken verschillende competities zich op gang: zo gaat naast de Premier League ook de Eredivisie en de Ligue 1 van start. En uiteraard kan je bij Unibet.be terecht om je aan een pronostiek te wagen.


Volg alle Jupiler Pro League-wedstrijden via stream!
In eigen land trapt landskampioen Club Brugge de speeldag op gang tegen KV Kortrijk, met een quotering van 1.27 tegenover 11.00 geldt Blauw-Zwart alvast als uitgesproken favoriet bij de bookmakers van Unibet.be. Leider Anderlecht staat voor een moeilijke opdracht en gaat zondag op bezoek bij Charleroi. Standard krijgt dan weer Cercle Brugge over de vloer, Genk moet naar Oostende en Gent krijgt thuis het bezoek van Waasland-Beveren.
De liefhebbers van de combinatie 'Wed Live & Kijk Live' kunnen al deze duels volgen via de gratis streamdienst van Unibet.be.

Pak 25.000 euro dankzij Arsenal-Manchester City!
In het buitenland is het vooral uitkijken naar de eerste speeldag in de Premier League, waar meteen een klepper van formaat op het programma staat. Zo neemt het vernieuwde Arsenal van Unai Emery het op tegen titelverdediger Manchester City. En voor de gelegenheid pakt Unibet.be uit met een fraaie promotie. Zo maak jij kans op 25.000 euro als je de eerste doelpuntenmaker en de minuut van het eerste doelpunt kan voorspellen. Alle info en voorwaarden over deze actie vind je via deze link.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

POLL: Wie is uw titelfavoriet in de Premier League?

Meest recent

Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

11
11
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

55
55
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

32
32
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

19
19
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

64
64
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

164
164
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

278
278
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

348
348
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

239
239
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

29
29
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

520
520
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

518
518
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

131
131
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

134
134
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1293
1293
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

233
233
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

417
417
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

582
582
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

540
540
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

797
797

Meer sportnieuws