'Anderlecht verhoogt miljoenenbod, doelwit weigert nog te spelen'

door
'Anderlecht verhoogt miljoenenbod, doelwit weigert nog te spelen'

RSC Anderlecht was begin deze week zo goed als rond met Sikou Niakaté, maar bij zijn fysieke proeven viel de jonge Fransman door de mand en dus sprong een transfer in extremis af. Daarom zijn de Brusselaars momenteel krampachtig op zoek naar een andere defensieve aanwinst. Maar het wordt hen niet gemakkelijk gemaakt.


In het dossier van Bubaccar Sanneh blijft FC Midtjylland voorlopig dwars liggen. Daarom lijkt sportief directeur Luc Devroe nu een prioriteit te hebben gemaakt van het dossier Prince-Désie Gouano. De 24-jarige Fransman zou ook graag naar het Astridpark komen, maar er wordt maar geen akkoord bereikt met zijn club Amiens SC. Om extra druk te zetten zou Gouano volgens het lokale Courrier Picard weigeren om nog voor Amiens te spelen. Hij traint al een hele week niet mee en geeft ook forfait voor de wedstrijd van komend weekend tegen Stade Reims.

Ondertussen melden bepaalde Franse bronnen dat Anderlecht weldra een verhoogd bod zou uitbrengen, een eerdere aanbieding van zes miljoen euro werd al geweigerd door Amiens. Afwachten of beide clubs er snel uit geraken, met de speler zelf zou RSCA alvast een akkoord over een contract van vier seizoenen hebben.

POLL: Zou Anderlecht het met zijn huidige defensie kunnen redden tot januari?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

43
43
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

42
42
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

12
12
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

89
89
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

211
211
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

129
129
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

39
39
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

97
97
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

139
139
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

88
88
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

165
165
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

320
320
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

68
68

Meer sportnieuws