'AC Milan wil uithalen in januari en betaalt 70 miljoen'

door
'AC Milan wil uithalen in januari en betaalt 70 miljoen'

Bij het Italiaanse AC Milan is de rust stilaan teruggekeerd. De Rossoneri wonnen hun laatste twee wedstrijden, en na de overname van de Eliott-Group lijkt het ook in het bestuur eindelijk goed te gaan. Ondertussen werden met Leonardo en Maldini ook twee clublegendes teruggehaald, en die willen zich in januari ook onmiddellijk laten gelden. 


Volgens Fichajes zal AC Milan zich in januari versterken met Lucas Paqueta en Leandro Paredes. Eerstgenoemde is een creatieve middenvelder van Flamengo, welke al enkele weken op de radar van de Rossoneri staat. Laatstgenoemde is een Argentijns international welke actief is voor het Russische Zenit. Voor beide spelers zou AC Milan ongeveer een slordige 70 miljoen euro betalen.

Het Italiaanse medium meldt dat het vooral bestuursleden Leonardo en Maldini zijn die beide transfers zo snel mogelijk willen afronden. Lucas Paqueta geldt in zijn thuisland Brazilië als een weergaloos toptalent, terwijl Paredes in het verleden net te kort kwam om door te breken bij AS Roma, maar intussen zijn goede vorm te pakken heeft bij Zenit. 

POLL: AC Milan zal ooit nog terugkeren naar de gloriedagen van weleer.

Meest recent

'Antwerp wil profiteren: oude bekende terug naar de Bosuil?'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

16
16
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

76
76
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

337
337
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

31
31
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

249
249
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

245
245
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

220
220
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

95
95
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

92
92
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

317
317
Antwerp roept ferme waarschuwing richting Anderlecht

RSC Anderlecht is onder Besnik Hasi aan de beterhand in de Play-Offs. Tegen KAA Gent pakte Paars-Wit ...

342
342
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De ...

385
385
Fink gooit handdoek en is verschroeiend voor KRC Genk

KRC Genk begint in de Champions Play-Offs plots elke speeldag punten te verliezen. De Limburgers ...

625
625
'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

686
686
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij ...

59
59
'Club Brugge moet hart vasthouden voor donderdag'

Club Brugge kreeg zondag een nieuwe tik in de strijd om de titel, want het liet op het veld van ...

472
472
Na gemiste promotie: RWDM ziet sleutelpion vertrekken

Voor RWDM kende het seizoen een dramatische ontknoping. De Brusselaars lieten tot twee keer toe de ...

109
109
'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

Het voorbije jaar hield Xavi Hernandez zich op de achtergrond in de voetbalwereld. De Spaanse ...

82
82
Titelkansen Club vergooid? Mechele geeft zijn mening

Een week geleden jubelde Club Brugge nog, want na een klinkende 0-5 had het Genk van de koppositie ...

290
290
"Zeker niet wauw" - Proto zet Anderlecht met voeten op grond

Anderlecht heeft de voorbije week een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de vierde plaats. Het ...

204
204

Meer sportnieuws