'RC Genk goed op weg om 2 transferrecords te verbreken'

door
'RC Genk goed op weg om 2 transferrecords te verbreken'

KRC Genk zal wellicht snel zijn eerste inkomende transfers van de winter afronden. Volgens Het Nieuwsblad zullen Casper De Norre en Neto Borges donderdag hun medische testen afleggen, waarmee de laatste horde naar hun komst genomen zal worden. Sporza-journalist Stef Wijnants denkt dat Genk met hun komst een goede zaak doet. 


"De inkomende transfers van De Norre en Borges zijn op enkele details na in orde. Het is logisch dat Genk op de positie van de backs zijn eerste transfers doet, want daar waren weinig of geen alternatieven voor Maehle en Uronen. Op links is er nog Nastic, maar hij weegt te licht", oordeelt hij. 

"Voor De Norre zou aan STVV ongeveer 3 miljoen betaald worden. Sommigen schrikken van die prijs, maar noem me nog een goeie Belgische links- of rechtsback? Daar zijn alle clubs naar op zoek, naar jonge Belgen die minstens op het wedstrijdblad kunnen worden gezet. Zij zijn zeer gegeerd door die regel over het aantal Belgen op het blad. Kijk naar Anderlecht, dat ook veel betaalde voor Cobbaut en Club, dat ver ging voor Schrijvers."

UPDATE 3/12
RC Genk is op weg om twee transferrecords te breken bij de clubs van De Norre en Borges. Voor De Norre zou Sint-Truiden drie miljoen euro all-in vangen, wat een record is voor de Limburgers. Daarnaast wordt Neto Borges ook een uitgaand transferrecord voor zijn club Hammarby, de Braziliaan zou tussen twee à drie miljoen euro kosten.

POLL: Zijn De Norre en Borges wel versterkingen voor RC Genk?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

86
86
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

91
91
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

37
37
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

46
46
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

136
136
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

88
88
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

119
119
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

332
332
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

107
107
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

134
134
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

588
588
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

148
148
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

338
338
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

869
869
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

687
687
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

511
511
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

707
707
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

232
232
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

593
593
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

485
485

Meer sportnieuws