'Het blijft rommelen bij Real: jeugdtrainer ontslagen voor kritiek na Clasico'

door
'Het blijft rommelen bij Real: jeugdtrainer ontslagen voor kritiek na Clasico'

Real Madrid heeft per direct afscheid genomen van jeugdtrainer Álvaro Benito. De clubleiding heeft daartoe besloten na diens kritiek op de nederlaag van de hoofdmacht tegen FC Barcelona in de Copa del Rey (0-3).

"Ik respecteer de beslissing van de club, die ik altijd heb verdedigd in de media. Ik voelde me altijd vrij om te spreken over de club waarvan ik houd", schrijft Benito via zijn eigen Twitter-account. Hij was trainer van Real Madrid onder 18 jaar, maar moet die functie nu dus inleveren.

Na de nederlaag tegen Barcelona vertelde Benito aan Cadena SER: "Het probleem is dat er spelers zijn die ver verwijderd blijven van hun normale niveau. Dan heb ik het over Casemiro, die op dit moment nog niet goed genoeg is om 1 minuut voor Real te spelen. En Toni Kroos is geweldig als alles lekker draait, maar met een beetje tegenwind verlaat hij het schip."

Clubicoon Raúl is aangesteld als diens opvolger.

POLL: Terecht dat hij ontslagen werd?

Meest recent

Beerschot meldt transfernieuws, fans komen in opstand

Beerschot zal komend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club was ...

1
1
Komende zomer leegloop KRC Genk? "In de kijker van clubs"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League ligt nog volledig open. KRC Genk, Club Brugge én ...

22
22
‘Nieuwe Romelu Lukaku’ loopt rond in JPL: “Veel gelijkenissen"

Romelu Lukaku maakte afgelopen speeldag zijn 400e doelpunt van zijn carrière. De Rode Duivel ...

20
20
Matz Sels spreekt duidelijke taal over Courtois-strijd

Matz Sels kent dit seizoen een wonderjaar bij Nottingham Forest. De doelman heeft al twaalf clean ...

69
69
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

351
351
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

111
111
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

246
246
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

384
384
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

173
173
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

61
61
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

123
123
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

110
110
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

65
65
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

593
593
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

619
619
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

113
113
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

396
396
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

281
281
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1652
1652

Meer sportnieuws