Standard herrijst: "Het voetballen leek hij verleerd"

door
Standard herrijst:

Onwaarschijnlijk. Standard boog op Sclessin een 0-3 achterstand tegen Waasland-Beveren om in een 4-3 zege. Het typeert de wisselvalligheid van de Rouches dit seizoen. Maar wie weet ontploft Standard wel helemaal tijdens de Play-Offs?

En daarvoor rekent trainer Preud'homme op zijn aanvalslinie. Emond is de eerste spits van Standard, ook al omdat Sa niet meer de spits van weleer is. Maar het was uitgerekend hij die de winning goal maakte tegen Waasland-Beveren. "Een treffer van uitgerekend Orlando Sa. U weet wel, die spits die op een gegeven moment zo vlot het doel vond dat hij een miljoenentransfer naar China verdiende, maar daar doodongelukkig werd en toen met hangende pootjes terugkeerde," schreef Het Nieuwsblad.

"Het voetballen leek hij verleerd, scoren lukte in deze competitie niet. Tot gisteren in de 78ste minuut. Een intikker die de climax van een ongekende remontada werd." Sa zelf was heel emotioneel na afloop van de wedstrijd. "Omdat ik zo lang op dit doelpunt heb gewacht. Ik ben blij en wil deze treffer delen met iedereen die nog in mij geloofde. Ik kom uit een heel moeilijke periode. Ik heb veel kritiek gekregen, maar eindelijk heb ik de ploeg kunnen helpen. Dit geeft me de power en de motivatie die ik nodig had."

POLL: Kan Standard verrassen in PO1?

Meest recent

Zeges Westerlo, Dender en OHL zetten PO2 weer op zijn kop

De Europe Play-Off blijft halfweg razend spannend. Het klassement werd op de vijfde speeldag nog ...

12
12
Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

20
20
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

165
165
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

68
68
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

181
181
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

100
100
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

142
142
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

175
175
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

367
367
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

98
98
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

57
57
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

186
186
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

90
90
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

317
317
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

358
358
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

666
666
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

366
366
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

438
438
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

231
231
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

774
774

Meer sportnieuws