'Topclub schiet in actie na transferuitspraken Carrasco'

door
'Topclub schiet in actie na transferuitspraken Carrasco'

Hij was ooit een sleutelspeler voor bondscoach Roberto Martinez. Maar Yannick Carrasco lijkt geen vaste waarde meer te zijn voor de Spanjaard. Tegen Cyprus viel de winger van Dalian Yifang een goeie twintig minuten voor tijd in. Tegen Rusland bleef hij zelfs de hele wedstrijd op de bank.


Hoe je het draait of keert, zijn transfer naar China zorgt voor sportieve gevolgen. En dat beseft Carrasco zelf ook. "Ik zou graag terugkeren naar Europa," klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Er waren nochtans een pak ploegen geïnteresseerd. We hebben geprobeerd om een oplossing te vinden, zodat ik kon vertrekken. Maar ik begrijp Dalian Yifang ook. Het wilde dat ik bleef."

Veel praat Carrasco niet over zijn situatie in China. "Maar voor alle duidelijkheid: ik voel me nog steeds goed in China. Dat ik dezer dagen mijn basisplek bij de Rode Duivels kwijt ben? In zo'n ploeg kan dat gebeuren. Met die concurrentie zal er altijd een moment zijn dat je niet veel speelt."

UPDATE 26/03
De uitspraken van Carrasco zijn niet in dovemansoren gevallen. Zo verwacht The Daily Star dat Arsenal FC snel in actie zal schieten voor de Rode Duivel. De Gunners toonden afgelopen winter al uitvoerig interesse, maar wegens de beperkte financiële middelen van de Londense club ging een deal toen niet door. Komende zomer zou coach Unaï Emery een veel groter budget ter beschikking krijgen en Carrasco zou één van zijn belangrijkste doelwitten blijven.

POLL: Carrasco had nooit naar China mogen vertrekken ...

Meest recent

Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

24
24
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

94
94
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

18
18
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

108
108
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

42
42
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

40
40
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

120
120
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

157
157
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

54
54
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

334
334
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

683
683
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

493
493
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

148
148
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

487
487
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

268
268
Maandagkranten zien uitblinker: "Geweldig nieuws Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een goede zaak gedaan. De Brusselaars wonnen opnieuw van AA Gent ...

352
352
Ex-ref velt verdict: Genk dubbel bestolen in sleutelmatch?

Mathematisch gezien is er zeker nog niet verloren, maar KRC Genk liep zondagnamiddag opnieuw ...

359
359
'Club Brugge grijpt in: prestigetransfer na Union-debacle'

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om de thuisnederlaag tegen Union SG uit te wissen en bleef ...

1014
1014
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

105
105
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

206
206

Meer sportnieuws