Keert Depoitre terug naar de Jupiler Pro League?

door
Keert Depoitre terug naar de Jupiler Pro League?

Huddersfield zakt na twee seizoenen uit de Premier League. Dat is slecht nieuws voor de Belgen Laurent Depoitre en Isaac Mbenza en vooral die eerste kent een enorm pover seizoen. Ook zijn tweede buitenlandse club is geen succes en is een terugkeer naar België de oplossing?


Depoitre, nog tot de zomer onder contract maar Huddersfield heeft nog een optie voor één jaar, mocht dit seizoen tien keer starten en dertien keer invallen en in 1059 minuten kwam hij aan... 0 goals en 1 assist. Pijnlijke cijfers voor een aanvaller en de interesse zal niet al te groot zijn in de 30-jarige aanvaller. De tijd voor een terugkeer naar België lijkt nabij te zijn. Vorig seizoen was hij bij Huddersfield goed voor 6 goals en 1 assist in 33 competitiewedstrijden. Daarvoor flopte hij bij FC Porto.

Belgische clubs zoeken spits
Depoitre zou komende zomer wel eens kunnen terugkeren naar België. Een aantal ploegen zoeken immers een diepe spits. Club Brugge ziet met Wesley Moraes een sterke targetspits de club verlaten en hij heeft een beetje hetzelfde profiel als Depoitre. Geen echte goalgetter, maar iemand die het team laat draaien. Ook AA Gent zal mogelijk een nieuwe spits moeten gaan halen: Alexander Sorloth verlaat de club weer en Roman Yaremchuk geniet interesse van Inter Milaan.

Bij KRC Genk zien ze Ally Samatta misschien vertrekken, maar de Limburgers hebben een ander beleid en mikken eerder op jongere spelers. Bij Anderlecht zal Ivan Santini doorgestuurd worden, maar sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck zal hij daar geen grote kandidaat meer zijn. Bij Antwerp moeten ze dan misschien weer een vervanger voor Dieumerci Mbokani, gewild door Anderlecht, gaan zoeken.

POLL: Zal Depoitre in de zomer terugkeren naar België?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

87
87
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

91
91
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

37
37
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

46
46
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

136
136
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

88
88
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

119
119
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

332
332
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

107
107
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

134
134
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

588
588
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

148
148
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

338
338
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

869
869
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

687
687
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

512
512
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

707
707
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

232
232
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

593
593
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

485
485

Meer sportnieuws