Sunderland heeft zijn belangrijkste wedstrijd van het seizoen niet kunnen winnen. Op het eigen veld werd het 1-1 tegen Newcastle United, de rivaal van Sunderland. Simon Mignolet, de Belgische doelman van Sunderland, is tevreden met een punt, maar er zat volgens de sluitpost wel meer in.
"Het is de belangrijkste wedstrijd van het jaar, zeker en vast voor de supporters", zei de sluitpost tegenover
Sporting Telenet. "Of we tevreden zijn met die 1-1. We stonden tachtig minuten op een achterstand en als je dan in de 85ste minuut gelijk kunt maken, dan ben je tevreden. Langs de andere kant had er tegen tien man misschien nog iets meer ingezeten."
"Ik heb gedaan wat ik moest doen. Ik heb niet superveel werk gehad, maar wat ik moest doen heb ik goed gedaan. Dus op dat vlak ben ik tevreden, maar ik had natuurlijk liever gewonnen. Als je een punt uit de brand kan slepen in de 85ste minuut tegen een sterk Newcastle, dan kan je niet ontevreden zijn."
Demba Ba had er in de tweede helft 0-2 van kunnen maken, maar Mignolet pakte uit met een goede reflex. "Ja, Demba Ba zet op de laatste moment zijn teen er nog tegen. Dan kan de bal gemakkelijk binnengaan. Gelukkig kan ik nog juist mijn voet er tegen zetten. Op dat moment is het nog altijd 1-0, is er nog alles om te spelen.
Over het doelpunt van Yohan Cabaye na drie minuten zei Mignolet het volgende: "Het is een goede actie van Demba Ba, niemand had verwacht dat hij ging schieten. Ik kon er nog mijn been tegenzetten, waarna de bal recht in de voeten van Cabaye kwam." Na zeven wedstrijden staat Sunderland pas op de veertiende plaats. "We hebben wel al heel wat uitwedstrijden gehad en we speelden al tegen heel wat ploegen uit de top vijf van vorig seizoen. Nu komen er wedstrijden aan waarin we punten moeten kunnen pakken."