Steunpilaar blijft in Genk: "Hij hoort bij de beste van België"

door
Steunpilaar blijft in Genk:

Bij KRC Genk wordt in de komende vier dagen bepaald of een goed seizoen ook een historisch seizoen zal worden. De Limburgers behouden in ieder geval drie punten voorsprong op Club Brugge en blijven dus in pole-positie zitten om de titel te behalen. Bovendien zijn er voldoende sterkhouders die het hoofd kunnen koel houden in deze stresserende situatie.


Daar hoort doelman Danny Vukovic zeker bij. De Australiër heeft zich bovendien opgeworpen tot één van de leiders in deze groep en is ook sportief gezien erg sterk bezig. Analist Wim De Coninck, zelf een oud-doelman, is onder de indruk. "Ik vond het verrassend dat hij op de verkiezing van de Gouden Schoen niet bij de beste drie doelmannen van het land was, dat zal volgend seizoen niet meer het geval zijn. Samen met Bolat is Vukovic op dit moment de beste doelman van België", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

In ieder geval zal Vukovic ook in de tweede stemronde punten kunnen sprokkelen. Zo zal hij, behoudens een compleet onverwachte wending, gewoon in de Luminus Arena blijven. "Als ik mij niet vergis heeft Genk ook de optie in zijn contract gelicht, dat zegt genoeg. Zij gaan volgend seizoen met hem door", aldus De Coninck.

POLL: Vukovic hoort dit seizoen bij de drie beste doelmannen in de JPL ...

Meest recent

'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

10
10
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

86
86
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

46
46
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

152
152
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

197
197
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

320
320
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

171
171
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

409
409
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

420
420
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

255
255
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

170
170
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

135
135
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

84
84
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

375
375
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

99
99
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

100
100
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

881
881
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

522
522
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

661
661
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

210
210

Meer sportnieuws