Beerschot verrast en versterkt zich met Genk-verdediger

door
Beerschot verrast en versterkt zich met Genk-verdediger

Ondanks dat Beerschot V.A. nog niet weet in welke divisie het volgend seizoen zal terechtkomen, zit de ploeg van het Kiel niet stil op de transfermarkt. Vandaag werd een knappe versterking voorgesteld. 


Zo meldt Beerschot V.A. dat Rubin Seigers voor één seizoen wordt gehuurd van KRC Genk. De centrale verdediger geldt als één van de grote talenten bij de Limburgers, en vorig seizoen werd hem ook heel wat speelminuten gegund. Bij Beerschot zou de 21-jarige Seigers echter een vaste pion in de verdediging moeten worden, waardoor hij met de nodige ervaring kan terugkeren naar Genk. 

Dat KRC Genk nog steeds gelooft in de kwaliteiten van Seigers staat vast. Vorig seizoen werd het contract van de voormalige jeugdspeler nog verlengd tot 2021, en in de uitleenbeurt werd ook geen aankoopoptie vastgelegd. KV Mechelen toonde ook interesse in de centrale verdediger. 

POLL: Versterking voor Beerschot?

Meest recent

Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

5
5
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

33
33
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

71
71
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

334
334
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

312
312
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

160
160
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

22
22
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

141
141
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

192
192
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

143
143
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

178
178
Club Brugge velt blessureverdict Mignolet én Nilsson

Club Brugge staat weer aan de leiding van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs zit ...

295
295
'Club zet zich schrap: Ajax en co willen spelmaker wegroven'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende jeugdspelers met succes te lanceren bij de ...

268
268
Union keihard aangepakt: "Op geen manier goed te praten"

Union SG is op indrukwekkende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars wisten hun ...

217
217
Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

159
159
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

255
255
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

451
451
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

108
108
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

661
661
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

421
421

Meer sportnieuws