TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Koude douche Anderlecht, Zlatan verbaast iedereen'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft zijn slag dan toch thuis gehaald in het dossier rond Albert Sambi Lokonga. Het goudhaantje ondertekende een nieuwe verbeterde verbintenis tot en met 2023 bij Paars-Wit. Voor komende wintermercato ziet het er wel somber uit. Volgens Het Laatste Nieuws zijn er amper financiële middelen beschikbaar om zich te versterken. Ook de definitieve overname van Nacer Chadli is volgens de krant onhaalbaar. En dat zou een koude douche betekenen voor de recordkampioen.

STVV is de volgende eersteklasser die op zoek mag naar een nieuwe trainer. De Kanaries kondigden maandagavond aan dat de samenwerking met Marc Brys, en diens volledige staf, werd stopgezet. Wie hem moet opvolgen is voorlopig niet geweten. Marc Wilmots wordt hier en daar genoemd, maar het is aannemelijker dat de nieuwe coach uit de Japanse stal komt.

BUITENLAND
Zlatan Ibrahimovic heeft opnieuw voor commotie gezorgd in verband met zijn toekomstige club. Op Instagram deelde de Zweedse sterspeler immers een video met een shirtje van de Zweedse club Hammarby IF met daarop zijn naam. Al blijft het voorlopig afwachten op een officiële bevestiging van een mogelijke transfer, mogelijk gaat het gewoon om een reclamestunt.

Christian Eriksen gaat binnenkort een spannende periode in. Hij wil zijn contract bij Tottenham niet verlengen en vanaf januari mag de Deense spelmaker onderhandelen met geïnteresseerde clubs. Het is een publiek geheim dat Real Madrid in de race is, maar er dienen zich meer opties aan. Volgens Corriere dello Sport is de kans aanwezig dat Juventus zich definitief in de strijd gaat mengen.

De Italiaanse aanvaller Mario Balotelli leeft momenteel in onmin met Fabio Grosso, zijn coach bij Brescia. De aanvaller zat afgelopen weekend niet in de kern wegens een gebrek aan inzet en een vertrek in januari lijkt na een half seizoen al aanstaande. Er is alvast interesse in het enfant terrible. Zo zouden Toronto FC en Galatasaray de Italiaanse aanvaller graag zien komen.

POLL: Anderlecht moet zijn transferplannen vooral richten op volgend seizoen ...

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

14
14
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

26
26
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

8
8
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

80
80
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

163
163
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

120
120
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

32
32
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

91
91
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

61
61
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

32
32
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

84
84
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

76
76
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

155
155
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

306
306
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws