'Zulte Waregem rondt nog twee transfers af, twee deals vallen in het water'

door
'Zulte Waregem rondt nog twee transfers af, twee deals vallen in het water'

Het slot van de wintermercato wordt nog bijzonder druk voor Zulte Waregem. Het pakte donderdagavond laat uit met de komst van Jelle Vossen, maar daar zal het normaliter niet bij blijven. Er zitten nog een aantal deals in de pijplijn aan de Gaverbeek, al zal Essevee niet alle verhoopte transfers kunnen realiseren.


Twee deals mogen we volgens Het Laatste Nieuws wel nog verwachten. De krant weet dat Jean-Luc Dompé zijn medische testen aan het afleggen is bij Essevee, dat de flankaanvaller definitief overneemt van AA Gent. De Fransman zal straks een contract voor 3,5 jaar tekenen. Aan uitgaande zijde lijkt Dimitri Oberlin op weg naar Hajduk Split, al zou het ook kunnen dat Zulte Waregem hem nog na 31 januari doorverhuurt in een markt die dan nog open is.

Voor twee andere spelers is er minder goed nieuws. Zo streek de overbodige Nikos Kainourgios weer neer in het Regenboogstadion. De Griek testte de voorbije dagen bij Chicago Fire, maar kon er geen contract versieren. Ook voor Marco Bürki komt er wellicht geen transfer. FC Luzern probeert hem binnen te halen, maar de clubs bereikten nog altijd geen akkoord. De kans dat dat nog op tijd zal gebeuren, lijkt eerder klein en dus blijft de Zwitser wellicht tot het einde van het seizoen.

POLL: Zal Zulte Waregem versterkt uit de wintermercato komen?

Meest recent

Mechelen baalt: "Dingen gezien die alle verbeelding tarten"

KV Mechelen heeft op enkele dagen tijd twee tikken moeten incasseren. Na de nederlaag van vorig ...

50
50
'Anderlecht krijgt nieuws voor derde zomertransfer'

Bij Anderlecht zijn ze al zeer vroeg begonnen aan hun transferhuiswerk voor volgend seizoen. De ...

117
117
Barça zet Real onder druk, PSG breekt record

In La Liga heeft FC Barcelona in de titelstrijd de druk weer bij Real Madrid gelegd. Het boekte een ...

22
22
Supersub Doku slaat weer toe: City doet gouden zaak voor CL

Manchester City heeft dinsdagavond een grote stap gezet richting het verzekeren van Champions ...

60
60
Zeges Westerlo, Dender en OHL zetten PO2 weer op zijn kop

De Europe Play-Off blijft halfweg razend spannend. Het klassement werd op de vijfde speeldag nog ...

81
81
Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

89
89
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

442
442
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

136
136
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

259
259
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

138
138
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

176
176
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

204
204
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

489
489
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

128
128
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

75
75
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

214
214
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

103
103
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

370
370
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

426
426
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

740
740

Meer sportnieuws