Emery kan in Italië aan de slag: "Ik sta open voor alles"

door
Emery kan in Italië aan de slag:

Unai Emery hoopt snel weer aan de slag te gaan als trainer. Na zijn ontslag bij Arsenal zit de Spaanse manager zonder club, maar aan interesse is geen gebrek. Vooral in Italië staat Emery er goed op.

"Ik heb nu zestien achtereenvolgende jaren gecoacht, dus ik heb besloten een rustperiode in te plannen om me voor te bereiden op een project dat me het meest interesseert", zegt Emery tegen TuttoJuve.com. "Ik sluit geen landen uit: Engeland, Frankrijk, Spanje, een land waar ik al gewerkt heb. Of Italië, waar ik nog niet eerder actief ben geweest."

Voor Arsenal was de 49-jarige coach actief voor onder meer Valencia, Sevilla en Paris Saint-Germain. Emery voerde al een aantal gesprekken met ploegen uit de Serie A, maar tot een akkoord kwam het niet. "Ik heb wat contact gehad met verschillende Italiaanse clubs, maar vanwege verschillende redenen was het voor mij niet mogelijk er aan het werk te gaan. Ik sta open voor alles en houd de Serie A nauwlettend in de gaten", aldus de Spanjaard, die de clubs niet bij naam noemt.

"Uit respect noem ik de clubs die contact met me op hebben genomen de afgelopen jaren niet." Eerder werd Emery al in verband gebracht met Juventus, voordat Maurizio Sarri in Turijn aan de slag ging.

POLL: Zal Emery volgend jaar in de Serie A werkzaam zijn?

Meest recent

'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

0
0
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

61
61
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

46
46
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

87
87
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

84
84
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

62
62
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

238
238
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

173
173
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

113
113
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

148
148
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

408
408
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

86
86
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

128
128
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

397
397
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

51
51
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

239
239
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

296
296
'Liverpool kiest ideale vervanger Van Dijk: 50 miljoen euro'

Liverpool blijft voorlopig afstevenen op de titel in de Premier League, maar in de zomer wacht ...

57
57
Blijft huurling bij Genk? "Ik voel me hier goed"

Ondanks dat ze nog in volle titelstrijd verwikkeld zijn, zijn ze bij KRC Genk toch al volop bezig ...

238
238
Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

119
119

Meer sportnieuws