'Malinovskyi kan na één seizoen alweer vertrekken bij Atalanta'

door
'Malinovskyi kan na één seizoen alweer vertrekken bij Atalanta'

KRC Genk wou vorige zomer Ruslan Malinovskyi niet laten vertrekken, maar de Oekraïense middenvelder forceerde uiteindelijk toch een transfer naar Atalanta. De Italianen legden 13,7 miljoen euro op tafel, maar een vaste basisplaats kon Malinovskyi in Bergamo dit seizoen niet afdwingen. Hij moest zich vooral tevreden stellen met invalbeurten.


Atalanta presteerde dit seizoen weer uitstekend met een kwartfinale in de Champions League en een vierde plaats in de Serie A, maar de bijdrag van Malinovskyi daarin was eerder beperkt. Hij stond in alle competitie samen slechts acht keer aan de aftrap, tegenover maar liefst 23 invalbeurten. Hij was daarbij goed voor vijf goals en twee assists.

Na één seizoen kan Malinovskyi nu alweer een transfer maken. Corriere dello Sport weet dat Fiorentina opnieuw aan zijn mouw trekt. La Viola wou hem ook vorige zomer al toen hij nog bij Genk speelde, maar moest het toen afleggen tegen Atalanta. Deze keer hebben ze mogelijk dus meer succes.

POLL: Kan Malinovskiy beter vertrekken bij Atalanta?

Meest recent

Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

89
89
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

51
51
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

105
105
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

56
56
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

113
113
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

83
83
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

177
177
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

80
80
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

345
345
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

60
60
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

23
23
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

65
65
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

493
493
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

395
395
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

90
90
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

798
798
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1212
1212
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

50
50
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

200
200
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

170
170

Meer sportnieuws