Liverpool op weg naar jarenlange dominantie: "Doet bij als United-fan"

door
Liverpool op weg naar jarenlange dominantie:

De Premier League gaat half juni weer verder, waardoor het bijna zeker is dat Liverpool kampioen van Engeland wordt. Volgens Ryan Giggs is dat meer dan terecht, zo vertelt hij aan Sky Sports. Hij denkt ook dat de suprematie van de Reds nog een tijdje zal duren.


De voormalige voetballer van rivaal Manchester United zet zijn hoed voor het elftal af. "Ik denk dat we dit jaar hebben gezien dat Liverpool een fantastisch team is, geleid door een geweldige coach Jurgen Klopp. Het doet me pijn om het als een United-fan te zeggen, maar ze waren fantastisch dit seizoen", aldus Giggs.

De Welshman twijfelt er dan ook niet over dat Liverpool nog enkele seizoen zal domineren in de Premier League. "Het is duidelijk dat ze door zullen gaan. Hoe ze straks ook spelen, ze zullen de competitie winnen en het verdienen. Ze hebben eigenlijk twee briljante seizoenen gehad, vorig jaar drukte ze Man City helemaal uit. Ze zijn een geweldig team om naar te kijken."

Liverpool staat met 25 punten voorsprong op Manchester City bovenaan op de ranglijst. De Engelsen hebben nog twee overwinningen nodig om het kampioenschap officieel te vieren. Het zou dan de eerste titel in dertig jaar tijd zijn.

POLL: Denkt u dat Liverpool nog enkele jaren dominant zal blijven in Engeland?

Meest recent

Mechelen baalt: "Dingen gezien die alle verbeelding tarten"

KV Mechelen heeft op enkele dagen tijd twee tikken moeten incasseren. Na de nederlaag van vorig ...

49
49
'Anderlecht krijgt nieuws voor derde zomertransfer'

Bij Anderlecht zijn ze al zeer vroeg begonnen aan hun transferhuiswerk voor volgend seizoen. De ...

112
112
Barça zet Real onder druk, PSG breekt record

In La Liga heeft FC Barcelona in de titelstrijd de druk weer bij Real Madrid gelegd. Het boekte een ...

21
21
Supersub Doku slaat weer toe: City doet gouden zaak voor CL

Manchester City heeft dinsdagavond een grote stap gezet richting het verzekeren van Champions ...

58
58
Zeges Westerlo, Dender en OHL zetten PO2 weer op zijn kop

De Europe Play-Off blijft halfweg razend spannend. Het klassement werd op de vijfde speeldag nog ...

81
81
Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

84
84
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

434
434
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

134
134
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

259
259
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

138
138
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

175
175
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

201
201
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

486
486
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

128
128
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

75
75
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

214
214
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

103
103
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

369
369
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

421
421
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

738
738

Meer sportnieuws