'Gesprekken in stroomversnelling: Anderlecht drukt door voor prioriteit'

door
'Gesprekken in stroomversnelling: Anderlecht drukt door voor prioriteit'

Bij RSC Anderlecht wordt inmiddels weer volop getraind, maar de spelerskern is verre van gevormd. Vooral aan uitgaande zijde zal het sportieve departement nog een pak werk moeten verzetten. Maar de Brusselaars zijn ook al druk in de weer met inkomende dossiers op de transfermarkt.


Dé prioriteit van het moment is het aantrekken van een partner voor Vincent Kompany centraal in de defensie. Het contract van Marco Kana werd inmiddels wel opengebroken. Gezien zijn prille leeftijd, de blessuregevoeligheid van Kompany en het feit dat Elias Cobbaut bij een goed bod allicht mag vertrekken, is een extra optie in het centrum echter geen overbodige luxe. Volgens Het Laatste Nieuws drukt de club daarom door voor Derrick Luckassen.

De aankoopoptie van 5 miljoen euro was weliswaar te duur, RSCA hoopt echter om hem aan een lagere prijs te kunnen overnemen van PSV. Volgens HLN wil het die gesprekken deze week dan ook in een stroomversnelling duwen. De Nederlandse topclub wil Luckassen weliswaar laten gaan, het is echter de vraag hoeveel water ze bij de wijn wil doen.

Het dossier rond Philippe Sandler, die mogelijk nog een seizoen van Manchester City gehuurd wordt, is veel gecompliceerder. Zeker gezien het seizoen in de Premier League nog op volle toeren draait. Ognjen Vranjes zou na zijn huurbeurt ook een nieuwe kans kunnen krijgen, maar hij blijft een ongeleid projectiel. Andere huurlingen die terugkeren zoals Milic, Sanneh, Sa en Lawrence, mogen sowieso beschikken.

POLL: Zou u als Anderlecht meer dan 3 miljoen euro betalen voor Luckassen?

Meest recent

Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

17
17
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

26
26
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

54
54
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

169
169
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

76
76
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

93
93
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

486
486
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

129
129
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

267
267
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

618
618
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

517
517
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

399
399
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

584
584
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

212
212
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

530
530
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

460
460
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

304
304
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

209
209
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

171
171
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

93
93

Meer sportnieuws