'Anderlecht en Club leggen de duimen in transferdossier'

door
'Anderlecht en Club leggen de duimen in transferdossier'

De afgelopen dagen werd RSC Anderlecht gelinkt aan de 20-jarige Braziliaanse middenvelder Fabinho. Paars-Wit hoopt de speler over te nemen voor een beperkt bedrag. RSCA moet enkel een opleidingsvergoeding betalen, al zal die een paar honderdduizenden euro’s bedragen.

RSC Anderlecht heeft Fabinho daadwerkelijk een voorstel gedaan. Het aanbod werd al voor de uitbraak van het coronavirus gedaan. Paars-Wit krijgt wel concurrentie van Italiaanse teams, maar Globo Esporte weet dat er ook een andere Belgische club interesse heeft. Zo zou ook Club Brugge concrete belangstelling hebben voor de Braziliaan. De landskampioen zou eveneens al een concreet voorstel hebben neergelegd en kan in principe interessantere voorwaarden aanbieden.

UPDATE 10/06

De kans bestaat dat de twee Belgische clubs met lege handen zullen achterblijven in dit dossier. Club en RSCA kregen immers concurrentie van Galatasaray voor Fabinho en volgens het medium Lance hebben de Turken inmiddels een voorstel neergelegd aan betere voorwaarden dan de aanbiedingen van de twee Belgische clubs. Indien Anderlecht en/of Club Brugge nog kans willen maken, zullen ze dus snel met een verbeterde aanbieding moeten komen.

UPDATE 03/07

Het ziet er erg naar uit dat Anderlecht en Club Brugge achter het net zullen vissen voor Fabinho. In Turkse media klinkt het namelijk dat zijn transfer naar Galatasaray zo goed als rond zou zijn. Indien die bevindingen correct blijken, zal de overgang van de huidige middenvelder van Sao Paulo weldra dan ook officieel worden gemaakt.

POLL: Begrijpt u die keuze?

Meest recent

Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

2
2
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

57
57
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

43
43
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

132
132
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

90
90
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

132
132
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

165
165
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

336
336
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

91
91
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

53
53
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

175
175
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

87
87
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

296
296
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

336
336
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

640
640
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

350
350
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

418
418
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

227
227
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

739
739
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

943
943

Meer sportnieuws