'Hazard ziet zwak seizoen bestraft op FIFA 21'

door
'Hazard ziet zwak seizoen bestraft op FIFA 21'

Eden Hazard kon zich sinds zijn overstap van vorige zomer nog niet doorzetten bij Real Madrid. De Rode Duivel arriveerde al niet in beste conditie bij zijn nieuwe club, en kreeg in het seizoen ook af te rekenen met heel wat blessures.

Daarnaast toonde hij zich nog niet de Hazard van bij Chelsea of bij de Rode Duivels in de wedstrijden die hij wél kon meespelen. Volgens SportsBible zal de Belgische flankspeler dat straks ook gaan bekopen op FIFA 21. Zo zou zijn rating namelijk een flinke daling nemen.

Daar waar hij bij de vorige editie van FIFA 20 nog op de cover stond, zal hij zijn zwak seizoen dus 'bestraft' zien op FIFA 21. Er wordt namelijk verwacht dat zijn rating nog 88 zal bedragen, waar die vorig jaar nog op 91 stond. “Hazard moet hard aan het werk om te worden aanzien als één van ’s werelds beste aanvaller”, stelt het medium nog.

POLL: Zou dat terecht zijn?

Meest recent

'Memphis-drama voor Oranje'

Het belooft alweer een drukke voetbalzomer te worden. Pas eind mei eindigen de meeste nationale ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Net op tijd: Vandenbempt ziet enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een 7 op 9 in de Play-Offs en lijkt net op tijd in vorm te geraken voor de ...

134
134
'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

KRC Genk gaat in de zomer minstens twee sterkhouders verliezen: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare ...

330
330
Club Brugge beeft: zwart beest slaat weer toe

Bij Club Brugge zijn ze niet tevreden na de 1 op 6. Het niveau moet terug omhoog de komende weken. ...

158
158
Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

422
422
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

341
341
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

116
116
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

234
234
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

95
95
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

89
89
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

197
197
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

225
225
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

76
76
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

519
519
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

1127
1127
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

624
624
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

190
190
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

575
575
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

310
310

Meer sportnieuws