'Extra ademruimte: RSCA verzekert zich van miljoenen'

door
'Extra ademruimte: RSCA verzekert zich van miljoenen'

RSC Anderlecht opent zijn seizoen normaal gezien aanstaande zondag tegen KV Mechelen, maar ondertussen blijft de club druk in de weer op de transfermarkt. Maandag werd alvast de komst van linksback Bogdan Mykhaylichenko officieel afgerond. Daarnaast zou de recordkampioen nog een drietal aanvallende versterkingen willen aantrekken.


Paars-Wit wil dus nog een kwaliteitsinjectie doorvoeren en dat terwijl de middelen toch erg beperkt waren tijdens de huidige transferperiode. Maar de voorbije dagen verzekerde de recordkampioen zich van wat extra budget. De transfer van Kemar Roofe naar Rangers leverde immers een slordige vijf miljoen euro op. Daar komt echter ook nog eens 3.4 miljoen euro bij aan salarissen die wegvallen.

Daarnaast staat RSCA ook op punt om Thomas Didillon van de hand te doen. Volgens Het Laatste Nieuws kan zijn overgang naar Cercle Brugge, allicht met een tussenkomst van moederclub AS Monaco, woensdag nog afgerond worden. Het gaat om een definitieve overgang, dus naast de transfersom komt er opnieuw een pak salarisbudget vrij. Paars-Wit verzekerde zich zo van enkele miljoenen, wat sportief directeur Peter Verbeke en zijn manschappen weer extra ademruimte geeft.

POLL: Vindt u de mercato tot dusver een succes voor Anderlecht?

Meest recent

Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

51
51
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

181
181
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

439
439
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

134
134
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

46
46
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

128
128
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

713
713
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

334
334
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

37
37
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

609
609
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

195
195
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

297
297
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

293
293
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

532
532
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

481
481
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

261
261
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

34
34
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

205
205
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

295
295
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

161
161

Meer sportnieuws