Tau reageert op gevoelige overstap van Club naar Anderlecht

door
Tau reageert op gevoelige overstap van Club naar Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt de terugkeer van (een deel van) zijn supporters zondagmiddag te vieren met een thuiszege tegen Cercle Brugge. Om het verschil te maken rekenen de Brusselaars onder meer op Percy Tau. De Zuid-Afrikaan ging alvast veelbelovend van start bij de recordkampioen.


Dat de aanvaller, die een jaartje gehuurd wordt van Brighton, aan de slag ging in het Lotto Park was wel een grote verrassing. Tau verdedigde vorig seizoen immers nog de kleuren van grote rivaal Club Brugge. In een interview met SudPresse liet de aanvaller zich nu ook zelf uit over deze gevoelige keuze. De international laat weten dat hij op de hoogte was van de rivaliteit, maar benadrukt dat dit een stap is die volgens hem het beste is voor zijn carrière. En dat dit dus niets met emoties te maken heeft.

Over een drietal weken gaat Paars-Wit wel op bezoek bij Blauw-Zwart. Er zal dan maar een beperkt aantal supporters in de tribunes zitten, toch is het niet uitgesloten dat Tau enkele fluitconcerten over zich zal krijgen. De aanvaller is zich daar bewust van, maar maakt zich geen zorgen. Wanneer hij goed in de match zit, heeft hij daar naar eigen zeggen geen last van.

POLL: Zou Tau een plaats hebben gehad bij het huidige Club?

Meest recent

Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

10
10
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

26
26
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

110
110
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

87
87
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

45
45
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

588
588
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

301
301
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

263
263
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

212
212
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

81
81
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

585
585
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

154
154
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

300
300
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

264
264
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

141
141
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

77
77
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

203
203
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

611
611
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

583
583
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

307
307

Meer sportnieuws