'Club bereidt bod voor op oude bekende Clement'

door
'Club bereidt bod voor op oude bekende Clement'

Op maandag 5 oktober om middernacht sluit de zomerse mercato definitief zijn deuren in ons land. Een aantal ploegen zullen in de komende dagen nog haast moeten maken dus. Vooral van landskampioen Club Brugge wordt in het slot van de transferperiode nog één en ander verwacht.


De Bruggelingen haalden tot dusver nog geen rechtstreekse aanwinsten in huis, wat nochtans zeker de bedoeling is. De defensie wordt mogelijk nog versterkt, maar vooral een flankaanvaller en een nieuwe spits staan hoog op de verlanglijst. Daarvoor wordt Blauw-Zwart nu opnieuw aan een oude bekende van coach Philippe Clement gelinkt. Zo meldt SportsWorld Ghana, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, dat Club een bod aan het voorbereiden is op Nana Ampomah.

De voormalige smaakmaker van Waasland-Beveren ligt momenteel onder contract bij Fortuna Düsseldorf, maar eerder deze week geraakte al bekend dat hij er wil vertrekken. En van die wens zouden de Bruggelingen dus willen gebruik maken. Ampomah werkte destijds op de Freethiel in ieder geval al succesvol samen met Clement. Ook Galatasaray, Apoel Nicosia en Antwerp werden eerder al genoemd, maar bovengenoemde bron stelt dat Club Brugge momenteel het meest concreet is.

POLL: Zou Ampomah een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

10
10
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

46
46
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

85
85
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

260
260
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

152
152
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

241
241
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

151
151
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

444
444
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

726
726
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

202
202
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

63
63
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

158
158
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

833
833
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

412
412
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

49
49
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

719
719
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

223
223
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

327
327
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

359
359
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

581
581

Meer sportnieuws