Makelaar bevestigt: "Hij trekt naar Anderlecht"

door
Makelaar bevestigt:

RSC Anderlecht heeft het kalenderjaar 2020 kunnen afsluiten op een knappe vierde plaats in het klassement. Desondanks belooft het toch weer een drukke wintermercato te worden op Neerpede. Paars-Wit wil immers een pak overbodige spelers van de loonlijst krijgen, daarnaast wordt ook op gerichte versterking gemikt.


Bij La Dernière Heure meldt men dat het vizier van de recordkampioen nu op Warner Hahn is gericht. De 28-jarige Nederlander werkte destijds een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Ajax af en stond daarna nog een tijdje bij Feyenoord onder contract. In totaal heeft hij meer dan 100 Eredivisie-wedstrijden op de teller staan. Vorig seizoen was hij lange tijd de nummer één bij sc Heerenveen. Daar werd zijn contract echter niet verlengd en sindsdien is Hahn op zoek naar een nieuwe uitdaging.

Het feit dat hij transfervrij valt op te pikken, is alvast een groot pluspunt voor Anderlecht. Zoals geweten kampt de club met financiële problemen en moeten de uitgaven dus beperkt blijven. Hahn zou maandag zelfs zijn medische proeven afleggen. Volgens LDH wil RSCA hem een contract van een half seizoen aanbieden. Nadien zouden beide partijen samen bekijken of een verdere samenwerking mogelijk is.

UPDATE 10u45

RSC Anderlecht gaat met Werner Hahn een nieuwe doelman aantrekken. De makelaar van de transfervrije doelman bevestigt de transfer aan Voetbal International. "Warner wordt de concurrent van Timon Wellenreuther, indien de samenwerking van beide kanten goed bevalt is er de intentie na dit seizoen langer met elkaar verder te gaan", laat hij weten.

Hahn tekent tot het einde van het seizoen met optie op een langer verblijf. Toch lijkt de kans klein dat Hahn op meer moet hopen, want met Hendrik Van Crombrugge en Timon Wellenreuther zijn er al twee doelmannen. Er is enkel een opening voor Hahn als Van Crombrugge in de zomer zou vertrekken, maar die kans lijkt klein te zijn na zijn contractverlenging.

POLL: Een goede aanwinst voor RSCA?

Meest recent

Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

0
0
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

37
37
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

92
92
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

30
30
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

16
16
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

54
54
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

408
408
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

309
309
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

68
68
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

622
622
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1027
1027
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

42
42
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

185
185
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

162
162
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

47
47
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

144
144
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

617
617
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

234
234
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

89
89
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

24
24

Meer sportnieuws