'Dimata kan Anderlecht nog verlaten voor Spaans avontuur'

door
'Dimata kan Anderlecht nog verlaten voor Spaans avontuur'

 RSC Anderlecht geraakte zondag niet verder dan een scoreloos gelijkspel tegen AA Gent en blijft zo achter met een magere 6 op 18. Desondanks wordt er op de slotdag van de winterse transfermarkt geen extra versterking meer verwacht bij de recordkampioen. Aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander te bewegen.

Michel Vlap lijkt bijvoorbeeld goed op weg naar het Duitse Arminia Bielefeld, al is zijn transfer nog niet volledig rond. Maandag zou de Nederlander zijn medische proeven nog moeten afleggen. Indien die een succes zijn, wordt hij normaal gezien tot het einde van dit seizoen verhuurd aan de degradatiekandidaat in de Bundesliga. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er geen aankoopoptie in de overeenkomst opgenomen.

Daarnaast moet een oplossing voor Zakaria Bakkali gevonden worden. De huurdeal met Sparta Rotterdam leek in het water te vallen, maar zou nog niet volledig van de baan zijn. Tot slot is ook een vertrek van Landry Dimata niet op voorhand uitgesloten. De spits wil zelf meer spelen en geniet ook interesse uit het buitenland. Toch is de kans op een transfer klein volgens La Dernière Heure. Dimata is namelijk de enige rechtstreekse doublure voor Lukas Nmecha, die de laatste matchen steeds vaker last lijkt te hebben van vermoeidheid. Al zouden ook Abdoulay Diaby en Mohammed Daudua op deze positie uit de voeten kunnen.

UPDATE 13u36
Hoewel de kans op een transfer klein geacht werd, zou het toch kunnen dat Landry Dimata Anderlecht nog zal verlaten. Volgens het Spaanse radiostation La Grada zijn er onderhandelingen aan de gang met Espanyol, de nummer twee in de Spaanse tweede klasse. De club uit Barcelona is nog op zoek naar een spits en Dimata is één van de pistes die ze verkennen. Afwachten dus of ze een akkoord zullen vinden met Anderlecht.

POLL: Zou dat een goede transfer zijn voor Dimata?

Meest recent

Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

371
371
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

113
113
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

75
75
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

46
46
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

112
112
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

143
143
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

300
300
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

296
296
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

96
96
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

143
143
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

335
335
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

487
487
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

126
126
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

125
125
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

89
89
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

191
191
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

150
150
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

825
825
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

171
171
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

159
159

Meer sportnieuws