Radzinski: "Dat is al jaren het probleem bij Anderlecht"

door
Radzinski:

Tomasz Radzinski is momenteel begeleider van jonge spelers, maar hij is vooral bekend als topspits bij onder meer RSC Anderlecht en Everton. Hij sprak zich uit over de situatie bij de Brusselaars en hij neemt vooral het transferbeleid op de korrel.

"Bij Anderlecht zijn er te veel huurlingen, ze haalden er in januari weer drie… Ze hebben nu zeven huurlingen ofzo. Als zo een speler een tijdje op de bank zit, denkt die toch ‘ik ben hier binnen een paar maanden’ weg. Anderlecht verandert om de haverklap van ploeg en dat is Anderlecht-onwaardig. Zo kan je geen kampioen spelen", zegt hij in de podcast Mid Mid.

Dat is uiteraard niet alleen de schuld van Peter Verbeke, maar ook van voormalige sportdirecteurs Michael Verschueren, Luc Devroe en Herman Van Holsbeeck. De afgelopen jaren werd er bijzonder veel geld slecht besteed. "Dat dit nu vooral komt door het gebrek aan middelen? Dat kan, maar er is de afgelopen vijf tot tien jaar niet goed gewerkt. Hopelijk krijgt Kompany het krediet om twee à drie jaar verder te werken met de jonge gasten en dan kan het misschien in orde komen. Ik zie Anderlecht zeker niet eerder met Club Brugge wedijveren, maar RSCA moet dit project met de jonge gasten blijven volhouden."

POLL: Eens met Radzinski?

Meest recent

'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

44
44
'Schokkende prive-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

0
0
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

78
78
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

30
30
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

33
33
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

105
105
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

147
147
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

49
49
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

307
307
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

619
619
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

469
469
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

142
142
Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

476
476
Nainggolan verrast: plotse bekentenis tijdens verhoor

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

260
260
Maandagkranten zien uitblinker: "Geweldig nieuws Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een goede zaak gedaan. De Brusselaars wonnen opnieuw van AA Gent ...

345
345
Ex-ref velt verdict: Genk dubbel bestolen in sleutelmatch?

Mathematisch gezien is er zeker nog niet verloren, maar KRC Genk liep zondagnamiddag opnieuw ...

355
355
'Club Brugge grijpt in: prestigetransfer na Union-debacle'

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om de thuisnederlaag tegen Union SG uit te wissen en bleef ...

980
980
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

103
103
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

204
204
Napoli profiteert van slipper Inter en wordt alleen leider

In de Serie A hebben Romelu Lukaku en Napoli zondagavond een grote stap richting de titel gezet. Ze ...

106
106

Meer sportnieuws