'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

door
'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

Juventus kreeg zondag alweer een klap in de Italiaanse titelstrijd, want het ging onderuit bij laagvlieger Benevento en telt zo al 10 punten achterstand op leider Inter. De malaise bij de Oude Dame wordt dus alleen maar groter na de verrassende uitschakeling in de Champions League tegen FC Porto vorige week.


Na die uitschakeling rezen er reeds grote twijfels over de toekomst van Cristiano Ronaldo in Turijn. De Portugese superster was immers naar Juventus gekomen om hen aan de Champions League te helpen, maar in zijn drie seizoenen bij de club raakte hij nooit verder dan de kwartfinale. Er woeden dan ook volop geruchten over een terugkeer naar Real Madrid.

Maar die speculaties heeft Fabio Paratici, de sportief directeur van Juventus, nu definitief naar het rijk der fabelen verwezen. "We hebben beslist om Cristiano Ronaldo bij ons te houden. Hij is de beste speler ter wereld en hij zal bij ons blijven", verklaarde hij na de match tegen Benevento immers aan Sky Sport Italia. Ronaldo heeft bij Juve nog een contract tot 2022.

UPDATE 23/03
De woorden van Paratici zijn nog niet koud, of AS komt alweer met een nieuwe update omtrent Ronaldo op de proppen. Volgens het Spaanse medium mag de 36-jarige aanvaller wel degelijk vertrekken bij Juventus, tenminste indien hij dat zelf wenst. Hoewel de Bianconeri wel oren hebben naar een grootschalige vernieuwingsoperatie, zullen ze de goalgetter – goed voor 95 doelpunten in 123 optredens – immers niet naar de uitgang duwen.

Desalniettemin weegt zijn salaris zwaar op de loonlast, en is Juventus niet van plan om Ronaldo tegen te houden mocht hij zijn zinnen werkelijk op een terugkeer naar Bernabéu zetten. Meer zelfs: voor 'amper' 25 miljoen is het bereid om de superster te laten gaan. Een schamel bedrag in vergelijking met de sommen die gemoeid waren met zijn eerdere transfers, al blijft het in combinatie met zijn loon een zware investering voor een spits op leeftijd.

POLL: Hoelang kan Ronaldo volgens u nog mee aan de absolute top?

Meest recent

Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

11
11
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

58
58
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

33
33
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

19
19
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

64
64
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

165
165
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

280
280
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

349
349
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

240
240
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

29
29
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

520
520
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

520
520
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

131
131
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

135
135
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

1297
1297
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

233
233
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

417
417
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

582
582
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

540
540
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

797
797

Meer sportnieuws