'Anderlecht duidelijk over terugkeer Mbokani'

door
'Anderlecht duidelijk over terugkeer Mbokani'

RSC Anderlecht legde met Lior Refaelov, Wesley Hoedt, Majeed Ashimeru en Colin Coosemans al een viertal aanwinsten voor volgend seizoen permanent onder contract. Maar de Brusselaars zijn nog lang niet klaar met een huiswerk op de transfermarkt. Aan inkomende zijde is vooral een nieuwe spits de grote prioriteit.


Paars-Wit moest immers afscheid nemen van zijn speerpunt Lukas Nmecha, die moet uiteraard op een waardige manier vervangen worden. En daarom zou RSCA nu opnieuw aan een oude bekende denken. Zo meldt La Dernière Heure dat de recordkampioen zijn zinnen andermaal op Dieumerci Mbokani heeft gezet. De tweevoudige Gouden Schoen beschikt bij Antwerp FC over een aflopend contract en is na deze maand in principe transfervrij op te pikken.

De Great Old wil zijn overeenkomst weliswaar verlengen, maar volgens LDH verlopen die onderhandelingen momenteel erg moeizaam. Anderlecht zou dan ook opnieuw contact hebben opgenomen om te informeren naar een stand van zaken. Al betekent dat niet persé dat een terugkeer van Mbokani nu al vast staat. Zo bestaat er binnen de club nog geen consensus over zijn komst en is het nog maar de vraag of Paars-Wit bereid is om in te gaan op zijn eisen. Maar de Congolees zou dus wel weer een concrete optie zijn.

UPDATE 22/06
Tegenover Het Laatste Nieuws bevestigt zijn entourage de paars-witte interesse en Mbokani zelf beweert dat hij spreekt met de 'drie grootste clubs van België'. Op zijn Instagram-verhaald deelde de spits ook een foto van zichzelf uit zijn vorige periode bij Anderlecht. Maar HLN deed ook rondvraag bij de club zelfs en daar ontkent men de vermeende belangstelling in de Congolees. De kans bestaat dus dat Mbokani en zijn omkadering op deze manier druk wil zetten in de contractonderhandelingen met Antwerp.

POLL: Anderlecht moet doordrukken voor Mbokani ...

Meest recent

Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

1
1
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

3
3
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

71
71
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

131
131
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

113
113
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

30
30
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

15
15
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

84
84
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

58
58
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

137
137
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

75
75
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

70
70
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

149
149
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

294
294
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

65
65
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

55
55

Meer sportnieuws