Jonkie solliciteert voor basisstek bij Club Brugge

door
Jonkie solliciteert voor basisstek bij Club Brugge

Club Brugge heeft zijn tweede oefenzege van de voorbereiding beet. Woensdagavond kwam de landskampioen nochtans opnieuw op achterstand tegen Zulte Waregem, maar uiteindelijk haalde Blauw-Zwart het toch met 2-1. Het was Daniel Pérez die beide doelpunten voor zijn rekening nam.


De 19-jarige spits sloot later aan bij Club omdat hij in extremis werd opgeroepen voor de Copa America met Venezuela. En die ervaring heeft hem zichtbaar deugd gedaan. Pérez scoorde niet alleen twee keer, hij zorgde na zijn invalbeurt bij rust ook meermaals voor doelgevaar. Daarmee onderstreepte de Venezolaan dat hij helemaal klaar is om de strijd met Bas Dost aan te gaan voor de plek van diepste man bij Blauw-Zwart. De ervaren Nederlander heeft uiteraard nog een streepje voor en Pérez moet in de komende weken bevestigen, maar de spitspositie lijkt bij Club nu al goed bezet.

Pérez zelf was in ieder geval tevreden over zijn prestatie, al eiste de harde trainingsarbeid wel zijn tol. "Ik ben heel tevreden dat ik nuttig kon zijn voor het team met 2 goals. Ik ben net terug van de Copa America en dat was echt een droom voor mij om met zulke getalenteerde jongens te spelen en te trainen. Nu ben ik natuurlijk wat moe na het harde trainen, maar dat is goed en op die manier kunnen we een goed seizoen draaien", klonk het op de Brugse clubwebstek.

POLL: Pérez moet volgend seizoen eerste keuze worden achter Dost ...

Meest recent

Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

9
9
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

52
52
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

17
17
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

88
88
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

45
45
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

221
221
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

38
38
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

243
243
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

872
872
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

89
89
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

420
420
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

264
264
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

437
437
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

279
279
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

512
512
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

386
386
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

439
439
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

112
112
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

76
76
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

53
53

Meer sportnieuws