'Club Brugge wil transferrecord verpulveren voor Daramy'

door
'Club Brugge wil transferrecord verpulveren voor Daramy'

Club Brugge is nog altijd op zoek naar zijn gewenste flankaanvaller en verkent daarbij heel wat pistes. De voorbije dagen leek het te gaan tussen Tajon Buchanan en Sebastian Villa, maar nu wordt een nieuwe naam op tafel gegooid. Club zou namelijk een bod uitgebracht hebben op een Deens toptalent.

Het Deense BT meldt immers dat er een bod van Blauw-Zwart bij FC Kopenhagen binnengelopen is voor Mohammed Daramy. De 19-jarige belofteninternational kan voorin op alle posities uit de voeten en heeft al 88 wedstrijden op zijn teller staan in het eerste elftal. Daarin scoorde hij vijftien keer en gaf hij zeven assists. Daarmee speelde hij zich ook in de kijker van AC Milan, Bayer Leverkusen, Sevilla en de Red Bull-clubs, maar Club wil hen dus te snel af zijn. Ze geloven alvast dat Daramy het idee van een transfer naar Brugge genegen zou zijn, omdat hij vreest bij een grotere club niet voldoende speelminuten te krijgen.

Hoeveel Club precies geboden heeft, is niet duidelijk. Het zou wel gaan om een transfersom die van Daramy één van de duurste uitgaande transfers ooit in de Deense competities zou maken én één van de duurste aankopen ooit van Club Brugge. Ter duiding: de duurste aankoop ooit van Club kostte 8 miljoen euro, terwijl voor de tien duurste spelers uit de Deense competities bedragen tussen 8 en 15 miljoen euro betaald werden. Het lijkt er dus op dat het bod op Daramy aardig in de buurt zal komen van het Brugse transferrecord.

UPDATE 17u
Het bod van Club Brugge op Daramy komt zelfs niet alleen in de buurt van het transferrecord - nog altijd de 8 miljoen euro die ze in 2019 betaalden voor David Okereke -, het gaat er zelfs los over. BT weet dat Club maar liefst 12 miljoen euro veil heeft, waarmee Daramy zelfs de duurste inkomende transfer ooit in heel België kan worden. Maar zelfs dat zou nog niet genoeg zijn om Kopenhagen te overtuigen, beweert Ekstra Bladet. Zij zouden mikken op de symbolische som van 100 miljoen Deense kronen, omgerekend bijna 13,5 miljoen euro. Club lijkt zijn bod dus nog een beetje op te zullen moeten trekken als ze echt van plan zijn om Daramy te strikken.

LEES OOK: 'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Betaalt Club Brugge te veel voor hem?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

17
17
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

36
36
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

33
33
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

14
14
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

199
199
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

119
119
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

308
308
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

304
304
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

210
210
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

312
312
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

199
199
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

174
174
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

648
648
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

670
670
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

312
312
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

109
109
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

166
166
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

288
288

Meer sportnieuws