'Anderlecht legt formeel bod neer voor Nice-aanvaller'

door
'Anderlecht legt formeel bod neer voor Nice-aanvaller'

RSC Anderlecht is op zoek naar een concurrent voor Joshua Zirkzee. De Nederlander werd immers gehuurd zonder aankoopoptie, waardoor een zomerse terugkeer naar moederclub Bayern München reëel is voor de talentvolle aanvaller. Voorlopig is Thelin de enige doublure voor Zirkzee, maar ook voor hem zou Anderlecht zo snel mogelijk een oplossing willen vinden. Ondertussen is Peter Verbeke druk bezig met het ingewikkelde transferdossier. 


Vandaag raakte al bekend dat Anderlecht in vergevorderde onderhandelingen zou zitten met Fiorentina omtrent Christian Kouamé. Volgens Nice Matin zijn de Brusselaars op dit moment ook aan het onderhandelen met het Franse Nice. Het medium stelt zelfs dat Paars-Wit al met een formeel bod kwam voor Myziane Maolida. Dat is een 22-jarige Fransman die sinds 2018 bij Nice speelt. Peter Verbeke lijkt dus op 'twee paarden te wedden'. 

Myziane Maolida geldt als één van de duurste aankopen in de geschiedenis van Nice. De Fransman werd destijds voor tien miljoen euro weggeplukt bij Olympique Lyon. De piepjonge Maolida kon bij Nice echter nooit doorbreken, waardoor de Zuid-Fransen bereid zouden zijn om mee te werken aan een transfer van de centrumspits. Vorig seizoen scoorde Maolida drie doelpunten, en versierde hij 'amper' elf basisplaatsen bij Nice. 

POLL: Moet Anderlecht eerder op zoek naar een 'ervaren' spits met een neus voor doelpunten?

Meest recent

Proto zet Anderlecht met voeten op grond voor bekerfinale

Anderlecht heeft de voorbije week een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de vierde plaats. Het ...

29
29
'Bakayoko moet nieuwe mokerslag incasseren'

PSV lijkt dit seizoen de titel in de Eredivisie aan Ajax te moeten laten. Het heeft momenteel zeven ...

14
14
'Memphis-drama voor Oranje'

Het belooft alweer een drukke voetbalzomer te worden. Pas eind mei eindigen de meeste nationale ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Net op tijd: Vandenbempt ziet enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een 7 op 9 in de Play-Offs en lijkt net op tijd in vorm te geraken voor de ...

220
220
'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

KRC Genk gaat in de zomer minstens twee sterkhouders verliezen: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare ...

466
466
Club Brugge beeft: zwart beest slaat weer toe

Bij Club Brugge zijn ze niet tevreden na de 1 op 6. Het niveau moet terug omhoog de komende weken. ...

214
214
Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

585
585
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

404
404
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

147
147
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

300
300
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

112
112
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

111
111
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

227
227
Antwerp klaar voor dé match: "Dat wordt heel belangrijk"

Royal Antwerp FC leeft terug. Na zeer povere maanden komen ze eindelijk onder stoom met een knappe 5 ...

259
259
Komisch moment: Van Dijk weet niet wat hem overkomt

Liverpool pakte gisteren een historische 20ste titel in de Premier League. The Reds rekenden ...

84
84
'Anderlecht vreest nieuwe opdoffer voor bekerfinale'

Met twee overwinningen tegen AA Gent heeft RSC Anderlecht een welgekomen portie vertrouwen getankt ...

568
568
Smets: 'Dit zei scheidsrechter na niet-gefloten strafschop'

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers liepen zondag ...

1345
1345
Union of Club Brugge titelfavoriet? Analisten vellen oordeel

De eerste speeldag van de terugronde in de Champions' Play-Offs zit er alweer op. Veel verschillen ...

689
689
Staaltje zinsverbijstering komt doorgedraaide Rüdiger duur te staan

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona. ...

207
207

Meer sportnieuws