'Seraing haalt topschutter terug aan boord'

door
'Seraing haalt topschutter terug aan boord'

Dat Seraing vorig seizoen verrassend de promotie naar de Jupiler Pro League af wist te dwingen, had het in grote mate te danken aan Georges Mikautadze. De 20-jarige spits groeide uit tot een absolute sensatie in 1B en sloot het seizoen af met maar liefst 22 goals en twee assists in 23 wedstrijden. Maar ondanks die fenomenale cijfers maakte hij niet mee de overstap naar de Jupiler Pro League.

Mikautadze werd immers teruggeroepen door moederclub FC Metz, waar hij deze zomer mocht aansluiten bij de A-kern. Maar een succes werd dat tot dusver nog niet, want na twee speeldagen staat zijn teller op één invalbeurt van amper één minuut. Hij wist dus nog geen basisplaats af te dwingen en werd voor de match tegen Reims van zondag zelfs niet geselecteerd.

Volgens La Dernière Heure gaat Mikautadze nu alsnog in de Jupiler Pro League aan de slag, want er zou een terugkeer naar Seraing aan zitten te komen. De doelpuntenmachine zou alsnog voor een extra seizoen gehuurd worden. De Belgische competitie heeft er zo straks mogelijk toch weer een sensatie bij.

UPDATE 24/08

Enkele dagen geleden kwam er het bericht dat de topschutter van 1B van vorig seizoen, Georges Mikautadze, alsnog een seizoen extra bij Seraing zal te bewonderen zijn. Dat nieuws wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad, die stellen dat de Fransman dinsdag al zou arriveren in Luik. Zijn terugkeer is dan ook zo goed als afgerond. Bij Seraing hopen ze alvast dat hij zijn wonderseizoen van vorig jaar ook in de hoogste klasse kan herhalen.

POLL: Zal hij ook in de JPL hoge ogen gooien?

Meest recent

'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

87
87
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

253
253
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

96
96
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

36
36
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

110
110
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

648
648
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

306
306
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

29
29
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

569
569
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

180
180
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

285
285
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

261
261
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

518
518
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

469
469
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

252
252
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

34
34
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

197
197
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

291
291
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

160
160
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

309
309

Meer sportnieuws