Gent volledig onder stoom: "Dit wilden we allemaal"

door
Gent volledig onder stoom:

AA Gent is sinds de voorbije interland-break in uitstekende doen. Zondagavond boekten de Buffalo's alweer hun derde overwinning op amper één week tijd. Zo haalde de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck het met duidelijke 0-3-cijfers op het veld van KRC Genk.


Een knappe zege nadat eerder ook al KAS Eupen en Partizan Belgrado over de knie werd gelegd. "Voor winst tegen Eupen en Partizan hadden we vooraf uiteraard absoluut getekend. Dat wilden we ook allemaal. Alleen wisten we dat het niet evident ging zijn, want dit zijn taaie tegenstanders. Maar toch hebben we deze matchen zonder problemen tot een goed einde gebracht. Al is het nu heel belangrijk dat we dit aanhouden", reageerde Sven Kums op de clubwebstek.

Gent heeft dan ook een degelijke kern in de breedte. Donderdag tegen Partizan kon Vanhaezebrouck Roman Bezus laten rusten zonder al te veel kwaliteitsverlies, waardoor de Oekraïner zondag weer topfit aan de aftrap verscheen. "Ook ben ik blij met de sterke prestatie én de clean sheet van onze verdedigers. Iedereen heeft hier erg hard voor gewerkt. En gelukkig heeft dit geloond, want dit was een hele belangrijke overwinning. Nu moeten we blijven gaan, want er volgen opnieuw drukke weken", aldus Bezus.

POLL: Gent gaat zich nog plaatsen voor PO I ...

Meest recent

Antwerp in crisis: is Club Brugge de genadeklap?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

37
37
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

118
118
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

27
27
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

63
63
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

229
229
Zorgen twee uitblinkers voor Genks sprookje in Play-Offs?

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. Vorige week maakten we daarover al specials met de ...

75
75
Anderlecht dwingt Hasi in een hoek: nu moet hij leveren

RSC Anderlecht stelde Besnik Hasi aan als nieuwe trainer. Bij enkele waarnemers van het Belgische ...

91
91
Wie wint de ultieme spitsenstrijd? Strijd barst los in PO’s

De Play-Offs staan voor de deur. Het is aan de topspitsen van onze competitie om daarin het verschil ...

56
56
Nieuwe teleurstelling Duivels: "Ik wil hun selectie halen"

Met Senne Lammens, Nicolas Raskin en Jorthy Mokio haalde Rudi Garcia deze maand enkele nieuwe ...

140
140
David geeft uitleg bij bizarre fase: "Ik werd alleen bozer"

Union SG ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie onderuit in Genk, maar die ...

28
28
Real komt met de schrik vrij, titelfeest PSG uitgesteld

In La Liga heeft Real Madrid zich voorlopig weer naast FC Barcelona aan de leiding genesteld. De ...

39
39
Union maakt gehakt van Antwerp en is voorlopig tweede

Union SG heeft in de openingsmatch van de Champions' Play-Off meteen een fors statement gemaakt. De ...

203
203
Ontslag op komst? Peter Maes verdedigt zich

Terwijl Maarten Martens met AZ en Carl Hoefkens met NAC Breda de voorbije maanden al mooie dingen ...

94
94
Essevee zet RWDM onder druk, Beveren zeker van play-offs

De Challenger Pro League zit in zijn laatste rechte lijn. Zulte Waregem hield zaterdagavond de ...

133
133
Barça moet puntenaftrek vrezen: klacht ingediend

FC Barcelona brieste dat het donderdagavond alweer aan de bak moest in La Liga, maar boekte ...

131
131
Sels penaltyheld bij Forest, rode Al-Dakhil, Stassin scoort

Er kwamen zaterdagavond heel wat Belgen in actie in het buitenland. Matz Sels vertolkte een ...

40
40
Fink verzekert: "Dat deed ik niet om refs te beïnvloeden"

Met de start van de play-offs staan de zenuwen bij de topclubs strak gespannen. Bij KRC Genk ...

50
50
'Hasi zorgt voor verrassing in eerste Anderlecht-selectie'

Besnik Hasi staat zondagnamiddag voor zijn grote terugkeer bij Anderlecht. Er wacht de nieuwe ...

1423
1423
Grote verrassingen bij Antwerp, Union zoals verwacht

De Champions' Play-Off wordt om 20u45 ook op gang getrapt. In de openingsmatch gaat Antwerp op ...

104
104
Status quo in PO2 na puntendeling Standard en KVM

In de Europe Play-Off blijft de situatie voorlopig ongewijzigd. Na het gelijkspel tussen OHL en ...

67
67

Meer sportnieuws