'Beresterke Courtois pusht Real-speler naar exit'

door
'Beresterke Courtois pusht Real-speler naar exit'

De Rode Duivels gaan dinsdagavond op bezoek bij Wales, maar voor ons land staat er dan niets meer op het spel. De verwachting is dan ook dat bondscoach Roberto Martinez verschillende sterkhouders zal laten rusten. Zo wordt alvast een nieuwe namen tussen de palen verwacht.


Martinez liet zaterdagavond immers doorschemeren dat Thibaut Courtois niet mee zal reizen naar Wales. Het sluitstuk zal extra rust krijgen gezien zijn loodzware programma bij Real Madrid. Want op clubniveau speelt Courtois dit seizoen letterlijk alles. Zelfs toen hij in de slotfase van El Clasico een blessure leek op te lopen, stond hij enkele dagen later weer in de basis. Op basis zijn sterke prestaties kan coach Carlo Ancelotti ook moeilijk om hem heen.

Maar die suprematie van Courtois eist ook een groot slachtoffer: Andriy Lunin. De 22-jarige Oekraïner geldt als een groot talent en liet in de voorbije jaren veelbelovende dingen zien tijdens zijn huurbeurten. Het bestuur van Real besloot echter om hem afgelopen zomer bij de club te houden, zodat hij rustig kon verder rijpen in de schaduw van Courtois. Maar volgens Marca was het niet ingecalculeerd dat Lunin zó weinig (lees: niet) in actie zou komen.

TRANSFER OP KOMST
Het Spaanse dagblad beweert dan ook dat de sterke prestaties van Courtois een (tijdelijk) vertrek van Lunin kunnen inleiden. De Oekraïner wil zelf immers ook minuten maken om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden. Er zouden alvast verkennende gesprekken lopen met enkele gegadigden uit Frankrijk en Spanje. Indien Lunin vertrekt, lijkt Real wel op zoek te moeten naar een andere doublure voor Courtois. Allicht dan een oudere doelman die minder nood heeft aan speeltijd om zich te ontwikkelen.

POLL: Courtois is momenteel de beste doelman ter wereld ...

Meest recent

'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

8
8
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

84
84
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

83
83
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

122
122
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

143
143
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

300
300
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

86
86
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

53
53
Hasi over verrassende basispion: "Heb mijn redenen"

RSC Anderlecht moet morgen winnen van AA Gent, anders is de crisis helemaal een feit. De fans ...

169
169
Mokerslag voor Milicevic: AA Gent verliest steunpilaar

Amper een paar dagen na de blamage in eigen huis tegen Club Brugge trekt AA Gent naar Anderlecht, ...

80
80
'Club Brugge maakt werk van in -én uitgaand verkeer'

Club Brugge gaat straks wellicht een bijzonder drukke zomer tegemoet. Vooral op het middenveld staat ...

282
282
'De Condé draait overuren: dubbelslag voor KRC Genk'

KRC Genk hoopt vurig om straks een vijfde landstitel in het clubbestaan te veroveren, maar met een ...

311
311
'Renard heeft beet: Anderlecht troeft Club Brugge af'

Het is tegenwoordig niet bepaald gezellig vertoeven in het Lotto Park, waar de supporters zich weer ...

608
608
'Totale uitverkoop bij AA Gent: viertal richting exit'

Met een tweeluik tegen Anderlecht in het vooruitzicht is het straks money time voor AA Gent in de ...

337
337
'Koopje voor Club Brugge: prijskaartje toptarget bekend'

Club Brugge nam zondag de koppositie over van KRC Genk en heeft tevens nog de bekerfinale tegen ...

402
402
Hasi verschaft nieuwe update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht pakte tegen Antwerp een eerste punt in de play-offs, al was er in het Lotto Park ...

221
221
'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

709
709
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

924
924
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

295
295
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

75
75

Meer sportnieuws