Messi weigert voorstel Neymar: "Fantastisch gebaar"

door
Messi weigert voorstel Neymar:

Lionel Messi kroonde zich afgelopen maandag voor de zevende keer tot winnaar van de Ballon d'Or. En zoals elke winnaar van deze prestigieuze verkiezing, gaf hij vervolgens een uitgebreid interview aan het organiserende magazine France Football. Daarbij kwam onder meer zijn relatie met Neymar ter sprake.


Op internationaal niveau zijn de Argentijn en de Braziliaan natuurlijk grote concurrenten, maar in het clubvoetbal zijn ze al jarenlang goede maatjes. Samen met Luis Suarez vormden ze destijds een gouden drietand bij FC Barcelona. En sinds afgelopen zomer delen ze opnieuw de kleedkamer bij Paris Saint-Germain. En Neymar was blijkbaar bereid om ver te gaan om hereniging tot stand te laten komen. Zo wou hij zelfs zijn rugnummer '10' opofferen om Messi te overtuigen.

De zevenvoudige Gouden Bal bedankte echter vriendelijk voor dat voorstel. "'Hij is de nummer 10", vertelt Messi. "Maar het was een fantastisch gebaar van hem. Ik verwachtte het al, want ik ken Ney goed. We hebben samen bij Barcelona gespeeld en zijn vrienden. Ik vond het eerlijker als hij nummer 10 hield, daarom heb ik een ander nummer gekozen dat me beviel."

NIET DE BESTE
Daarnaast kwam ook Messi's eigen carrière uitgebreid ter sprake. Zo werd de aanvaller gevraagd of hij zichzelf als beste speler ter wereld ziet. "Dat heb ik nooit gezegd, zelfs nooit gedacht of geprobeerd om aan dat idee te wennen. Voor mij is het meer dan genoeg dat ik tot de beste spelers ter wereld word gerekend. Het is iets waar ik nooit van heb durven dromen."

POLL: Messi is de beste voetballer ooit ...

Meest recent

Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

222
222
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

85
85
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

71
71
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

41
41
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

108
108
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

136
136
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

293
293
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

286
286
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

95
95
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

143
143
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

326
326
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

483
483
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

120
120
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

122
122
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

87
87
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

189
189
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

149
149
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

816
816
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

170
170
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

158
158

Meer sportnieuws