'Club Brugge gaat transferstrijd met Marseille aan'

door
'Club Brugge gaat transferstrijd met Marseille aan'

Club Brugge hield zich tot dusver redelijk afzijdig op de winterse transfermarkt. Met Tajon Buchanan verwelkomde de landskampioen weliswaar een nieuwkomer, maar zijn komst was in augustus al beklonken. En dus blijft het vooralsnog wachten op de eerste echte directe winteraanwinst.


Maar daar zou wel eens snel verandering in kunnen komen. Volgens Het Laatste Nieuws mikt Blauw-Zwart immers op een extra flankaanvaller en een nieuwe spits. Voor die eerste positie is het vizier zoals geweten gericht op Andreas Skov Olsen. De Deense EK-ganger zou voor een bedrag van 5 à 6 miljoen euro moeten overkomen van Bologna FC. Italiaanse bronnen beweren dat zijn overgang stilaan in de afrondende fase zit.

Daarnaast blijft Blauw-Zwart ook speuren naar interessante opportuniteiten voor de toekomst. Zo werd de 18-jarige Mauricio Cuevas uit de VS weggeplukt om bij Club Nxt te gaan rijpen. En in die zoektocht naar jonge talenten, zouden de Bruggelingen nu ook het vizier op Turkije hebben gericht. Zo meldt journalist Erkrem Konur dat de Belgische landskampioen één van de clubs is die de situatie van Bartug Elmaz van nabij volgen.

PITTIGE CONCURRENTIE
Deze 18-jarige middenvelder komt momenteel uit binnen de jeugdopleiding van Galatasaray en is ook een vaste waarde in de nationale jeugdselecties van Turkije. Maar zijn contract in Istanbul loopt na het seizoen af. Elmaz kan dus nu al een voorcontract tekenen voor een transfervrije overstap na het seizoen. Iets waar Club Brugge wel oor naar heeft. Al heerst er stevige concurrentie. Zo zouden ook Olympique Marseille en Udinese de situatie van dichtbij opvolgen.

POLL: Club moet hoger inzetten op de doorstroming vanuit de jeugd ...

Meest recent

Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

2
2
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

35
35
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

114
114
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

63
63
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

82
82
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

448
448
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

123
123
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

246
246
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

570
570
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

476
476
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

371
371
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

554
554
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

209
209
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

526
526
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

458
458
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

300
300
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

202
202
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

166
166
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

92
92
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

429
429

Meer sportnieuws