'Supermakelaar bezorgt Carrasco alsnog transfer'

door
'Supermakelaar bezorgt Carrasco alsnog transfer'

De eerste maand van het nieuwe jaar zit er alweer op, wat meteen ook inhoudt dat de winterse transfermarkt zijn deuren heeft gesloten. Geen transfer dus voor Yannick Carrasco, maar uitstel betekent mogelijk geen afstel voor de Rode Duivel.


Carrasco, die overigens een goed seizoen kent bij Atletico, werd nochtans in verband gebracht met een last-minute transfer naar de Premier League. Zo zou volgens El Chiringuito het steenrijke Newcastle interesse hebben getoond. Echter bleek het Spaanse praatprogramma al meermaals niet het meest betrouwbare te zijn, iets wat nu dus ook weer bleek.

Althans voor nu. Zo meent ook Het Nieuwsblad op de hoogte te zijn van interesse van The Magpies, terwijl ook Tottenham Hotspur een optie zou zijn. Dat dus wel pas na het lopende seizoen. Bovendien zouden geïnteresseerde clubs met heel wat geld over de brug moeten komen. Zo zou Atletico de volledige afkoopclausule van 60 miljoen euro verlangen.

Supermakelaar
Een stevig bedrag dus, al zou dat zeker voor Newcastle niet per se een probleem hoeven te betekenen. Bovendien heeft de Belg sedert kort een extra troef achter de hand om een transfer te kunnen realiseren. Zo werkt hij inmiddels samen met ‘supermakelaar’ Pini Zahavi. De ex-eigenaar van Moeskroen staat in België in de schijnwerpers door de verdachte constructies bij de transfers van Mbemba en Mitrovic, maar zet zijn werk intussen wel gewoon voort.

POLL: Hij kan beter bij Atletico blijven...

Meest recent

Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

170
170
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

82
82
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

71
71
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

40
40
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

108
108
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

133
133
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

290
290
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

284
284
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

93
93
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

141
141
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

325
325
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

482
482
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

119
119
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

122
122
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

87
87
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

187
187
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

149
149
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

814
814
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

170
170
'Real Madrid bereidt bod van 100 miljoen voor op ster'

Real Madrid wist zondag maar net te vermijden dat het helemaal in een crisis belandde. Een late goal ...

157
157

Meer sportnieuws