'Heiligschennis: nieuwe naam Camp Nou gekend'

door
'Heiligschennis: nieuwe naam Camp Nou gekend'

FC Barcelona kende een bijzonder actieve wintermercato, ondanks het feit dat de club nog steeds diep in de rode cijfers staat. De Blaugrana hebben dan ook dringend nood aan nieuwe financiële middelen, en die lijken ze inmiddels ook te hebben gevonden.


Zo weet RAC1 immers te verzekeren dat FC Barcelona een nieuwe hoofdsponsor heeft gevonden. Dat met de alom bekende streamingsdienst Spotify. Zij zouden een akkoord hebben gevonden om zich de komende drie jaar te verbinden aan de Catalanen. Over die periode zou het zo maar liefst 280 miljoen in de club pompen.

Spotify lijkt dus de vervanger te worden van Rakuten, de hoofdsponsor die sinds 2017 op het truitje prijkt van Barcelona. Aan die verbintenis kwam na dit seizoen sowieso een einde. Rakuten betaalde jaarlijks 55 miljoen euro aan Barça, een groot verschil met de 68,5 miljoen euro waarvoor Spotify nu jaarlijks zou zorgen. Er is zelfs sprake van 93 miljoen per jaar.

UPDATE 10/02

Deze week kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona broodnodige financiële middelen heeft gevonden. Zo wordt Spotify de nieuwe hoofdsponsor, en zullen zij voor een serieuze geldinjectie zorgen op Camp Nou. Al zullen we die naam klaarblijkelijk niet meer kunnen gebruiken om het stadion van de Blaugrana te benoemen.

Zo zou de deal immers ook inhouden dat Spotify een naamswijziging mag toepassen op het stadion van Barça. Volgens de Spaanse journalist Albert Rogé is die naam inmiddels ook al bekend. Zo zou na de intrede van Spotify, Camp Nou weldra het Spotify Camp Nou gaan heten. Een kleine aanpassing dus, die vermoedelijk niet al te veel zal worden gebruikt bij de voetbalfans.

POLL: Vind jij dit kunnen?

Meest recent

Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

39
39
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

71
71
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

9
9
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

246
246
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

72
72
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

177
177
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

148
148
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

448
448
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

368
368
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

197
197
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

30
30
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

168
168
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

233
233
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

157
157
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

231
231
Club Brugge velt blessureverdict Mignolet én Nilsson

Club Brugge staat weer aan de leiding van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs zit ...

316
316
'Club zet zich schrap: Ajax en co willen spelmaker wegroven'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende jeugdspelers met succes te lanceren bij de ...

300
300
Union keihard aangepakt: "Op geen manier goed te praten"

Union SG is op indrukwekkende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars wisten hun ...

233
233
Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

172
172
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

289
289

Meer sportnieuws