Wedden op Champions League: win jij 350 euro met 10 euro inzet?

door
Wedden op Champions League: win jij 350 euro met 10 euro inzet?

Het lange wachten is voorbij, deze week trekt de Champions League zich in alle hevigheid weer op gang. Er staan meteen verschillende interessante affiches op het programma. Om je aan een pronostiek te wagen op deze duels moet je uiteraard bij Unibet.be zijn, VoetbalNieuws overloopt voor u alvast enkele interessante bets.


PSG - Real Madrid
Nadat de loting voor de tweede ronde overgedaan moest worden, kwam één absolute kraker uit de bus. Zo staan met PSG en Real Madrid meteen twee kanshebbers voor de eindzege op het programma. De Madrilenen recupereren alvast steunpilaar Karim Benzema. PSG hoopt dan weer om Neymar tijdig fit te krijgen, maar kan sowieso al rekenen op Lionel Messi en Kylian Mbappé in vorm. Volgens de bookmakers van Unibet.be is de thuisploeg alvast favoriet. Zo staat een zege van PSG gequoteerd aan 2.04, voor Real is dat 3.70. Bij een gelijkspel kan je je inzet met 3.75 vermenigvuldigen.



Internazionale-Liverpool
Woensdagavond is het dan weer uitkijken naar de clash tussen de huidige nummers twee van de Serie A en Premier League. Ondanks het verlies van enkele kampioenenmakers is Inter onder coach Simone Inzaghi bezig aan een sterk seizoen, al liet het de voorbije matchen wel enkele steken vallen in de eigen competitie. De Reds wisten hun laatste zes duels dan weer te winnen en kunnen bovendien weer rekenen op Africa Cup-finalisten Sadio Mané en Mohamed Salah. Ondanks het thuisvoordeel geldt Inter dan ook als outsider met een quotering van 3.70. Een zege van Liverpool kan je 2.04 maal je inzet opleveren, bij een gelijkspel wordt dat 3.75.

COMBINATIE
Naast bovengenoemde matchen zijn er ook nog de duels Sporting CP-Manchester City en RB Salzburg-Bayern München. Ideaal dus om een combinatie-weddenschap te maken. VoetbalNieuws maakte er alvast eentje op:
- De Bruyne geeft minstens één assist tegen Sporting
- Real speelt gelijk óf wint in het Parc des Princes
- Bayern scoort in beide helften tegen Salzburg
- Inter zorgt voor stuntzege tegen Liverpool
In totaal levert deze combinatie een quotering van 34.95 op. Met een inzet van 10 euro kan je dus een kleine 350 euro winnen. Er zijn echter nog veel meer weddenschappen en combinaties beschikbaar. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be!


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

POLL: In welk duel vallen de meeste doelpunten?

Meest recent

Gouden raad Rudi Garcia: “Trossard dumpen, hij móét erin!”

De eerste interlandperiode van Rudi Garcia bij de Rode Duivels was succesvol. België ...

11
11
Ambitieus Lierse SK verbaast met nieuwe investeerder

Lierse SK is op de officiële kanalen met transfernieuws gekomen. Achter de schermen wordt er ...

13
13
Transferbom: ‘Dure Nederlander als vervanger De Bruyne’

Het contract van Kevin De Bruyne bij Manchester City loopt aan het einde van het seizoen af. De ...

48
48
'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

38
38
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

117
117
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

92
92
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

67
67
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

53
53
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

196
196
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

290
290
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

509
509
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

65
65
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

168
168
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

390
390
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

697
697
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

74
74
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

251
251
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

138
138
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

57
57
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

193
193

Meer sportnieuws