Goalgetter JPL: "Ik weigerde aanbieding uit de MLS"

door
Goalgetter JPL:

De Major League Soccer is een competitie die ondertussen nog amper de mindere is van de Belgische competitie. Toch ziet niet elke speler uit de Jupiler Pro League een overstap zitten naar de MLS. Dat bleek uit de woorden van Georges Mikautadze.


La Capitale weet dat er in januari een bod kwam vanuit de MLS voor Mikautadze. De aanvaller speelt voor Seraing, dat hem huurt van FC Metz, maar hij had geen interesse. Nochtans haalt Seraing al maanden een bijzonder zwak niveau en Mikautadze bleef desondanks toch aan boord.

"Metz belde me en vertelde het me. Maar ik was niet geïnteresseerd. Ik wil het seizoen afsluiten bij RFC Seraing. Ik wil met een goed gevoel vertrekken door het behoud veilig te stellen. En dan denk ik dat spelen in MLS op je 21ste geen goede keuze is. Velen spelen om veel geld te verdienen, maar sinds ik begon speel ik uit liefde voor het voetbal”, aldus de aanvaller.

TOEKOMST

Mikautadze was dit seizoen tot op heden goed voor 12 goals en 1 assist in 28 matchen. De aanvaller ligt nog tot medio 2025 onder contract bij de Franse club FC Metz, maar afgelopen zomer hadden zij geen plaats voor hem. Hij kwam er niet in de plannen voor van de coach en de kans bestaat dat de 21-jarige Georgische aanvaller komende zomer naar een andere club zal trekken. Gaan andere Belgische clubs de forcing proberen te voeren om hem ook volgend jaar in de Jupiler Pro League te houden? Mikautadze heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2,5 miljoen euro.

POLL: Kan hij het niveau van een Belgische topclub aan?

Meest recent

Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

87
87
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

71
71
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

31
31
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

95
95
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

587
587
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

269
269
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

28
28
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

517
517
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

161
161
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

265
265
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

244
244
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

508
508
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

451
451
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

243
243
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

34
34
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

189
189
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

281
281
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

160
160
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

293
293
Club Brugge velt blessureverdict Mignolet én Nilsson

Club Brugge staat weer aan de leiding van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs zit ...

332
332

Meer sportnieuws