Snelders ziet 3 Duivels punten scoren voor het WK

door
Snelders ziet 3 Duivels punten scoren voor het WK

Roberto Martinez selecteerde geen spelers met meer dan 50 caps deze maand en dat betekende dat de Rode Duivels tegen Ierland toch veelal met de tweede garnituur speelden. In normale omstandigheden zijn van de elf in Dublin in principe enkel Youri Tielemans en Thorgan Hazard titularis en dat betekent dat heel wat andere spelers de kans kregen om zich te tonen met het oog op het WK in Qatar.


Een groot succes werd dat evenwel niet, want de Rode Duivels leverden een teleurstellende prestatie af en raakten niet verder dan een 2-2. Er zullen dus weinig tot geen spelers zijn die hun kansen op een selectie of basisplaats in Qatar verhoogd hebben, al toonde Martinez zich toch vrij positief. Ook analist Eddy Snelders zag toch drie spelers punten scoren.

"Dendoncker was goed voor de rust. Ook Vanaken was in de eerste 45 minuten bij momenten aanwezig", vond Snelders bij Sporza. "En Batshuayi was niet goéd, maar wel efficiënt. Dat houdt de bondscoach toch in het achterhoofd voor tijdens een groot toernooi. November is nog ver weg. Bovendien zijn er nu enkele jongens mee die eigenlijk niet echt in aanmerking komen voor het WK."

GOALS
Het trio is in principe wel al vrij zeker van een plaats in de WK-selectie, nadat ze er ook op het voorbije EK al bij waren. Vanaken was toen wel pas nummer 26 in de kern en mocht slechts één minuut meedoen, maar heeft sindsdien grote stappen gezet bij de nationale ploeg. Dendoncker bevestigde ondanks de toenemende concurrentie van Sambi Lokonga en Mangala dat hij nog steeds de eerste vervanger van Witsel is, terwijl Batshuayi erin slaagde Benteke en Origi terug te slaan als doublure van Lukaku.

POLL: Hebben zij punten gescoord?

Meest recent

'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

54
54
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

132
132
Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

156
156
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

22
22
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

396
396
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

364
364
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

103
103
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

110
110
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

930
930
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

195
195
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

357
357
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

519
519
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

444
444
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

654
654
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

562
562
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

807
807
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

303
303
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

93
93
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

57
57
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

316
316

Meer sportnieuws