'Opvallend twist voor Club Brugge in dossier-Meijer'

door
'Opvallend twist voor Club Brugge in dossier-Meijer'

Club Brugge staat voor enkele cruciale weken en wil in de Champions' Play-Offs zijn landstitel met succes gaan verdedigen. Maar achter de schermen werken de Bruggelingen inmiddels ook al naar volgend seizoen toe. Zo lijkt Blauw-Zwart dicht bij zijn eerste aanwinst te staan, al zou de deal nog niet helemaal rond zijn.


Dinsdagavond geraakte nochtans bekend dat Club een akkoord zou gevonden hebben met FC Groningen over de komst van Bjorn Meijer. Volgens De Telegraaf ligt voor de 19-jarige linksback een vijfjarig contract klaar. En Blauw-Zwart tastte blijkbaar erg diep in de buidel voor zijn komst. Nadat twee eerdere aanbiedingen geweigerd werden, trok Club zijn bod naar verluidt op tot liefst 6 miljoen euro.

Maar de berichten vanuit Nederland lijken wat voorbarig. Dat beweert men tenminste toch bij Het Laatste Nieuws. Volgens het medium wordt er nog steeds met Groningen onderhandeld over de transfersom. Club zal wellicht een bedrag van rond de 6 miljoen euro op tafel moeten leggen, maar over de betalingsvoorwaarden zou men er dus nog niet helemaal uit zijn.

GEEN PERSOONLIJK AKKOORD
Ook met Meijer zelf zou er nog geen sluitend akkoord bereikt zijn. Die onderhandelingen zouden volgens HLN echter wel de goede richting uitgaan. De speler zou in ieder geval wel openstaan voor de overgang naar Jan Breydel. Afgelopen weekend bevestigde hij dat de berichtgeving daar omtrent correct is.

POLL: Club kan zo'n bedrag beter spenderen aan een meer ervaren speler ...

Meest recent

'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

5
5
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

72
72
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

0
0
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

124
124
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

187
187
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

308
308
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

169
169
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

396
396
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

414
414
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

251
251
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

166
166
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

134
134
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

84
84
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

372
372
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

97
97
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

100
100
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

871
871
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

517
517
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

659
659
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

207
207

Meer sportnieuws