Lierse SK legt ex-speler van Club Brugge onder contract

door
Lierse SK legt ex-speler van Club Brugge onder contract

Lierse SK maakt werk van de kern van komend seizoen. Enkele spelers tekenden al bij en anderen vertrokken. De club heeft drie spelers langer onder contract weten te leggen.


"Onze club bereikte deze middag een akkoord met Jens Teunckens. De 24-jarige doelman verlengde zijn contract met één seizoen. Teunckens kwam in januari over naar geel-zwart en ontpopte zich meteen tot een betrouwbare vaste waarde. In 12 wedstrijden noteerde hij 5 clean sheets. De in Geel geboren doelman was eerder actief bij AEK Larnaca, RKC Waalwijk en RAFC”, deelt het mee.

Lierse SK maakte eerder op de dag ook bekend dat de andere doelmannen Jarno De Smet en Ben Van Lommel ook voor een jaar bijtekenden. Keeperstrainer Bernd Brughmans is tevreden. "Ik ben zeer opgetogen dat we deze twee goalies langer bij onze club kunnen houden. Jarno is een voorbeeld prof, altijd hard werkend in functie van de ploeg, en technisch een zeer sterke doelman. Dit seizoen heeft hij al heel wat stappen gezet, ik verwacht naar de toekomst toe dat hij nog beter zal worden. Ben Van Lommel is dan weer een doelman met veel potentieel, zijn reikwijdte is fantastisch en in één tegen één situaties blinkt hij uit. Van Lommel zal de nummer 1 worden bij onze beloften en permanent meetrainen met de A-kern", zei hij over Van Lommel en De Smet.

POLL: Goed gedaan van Lierse?

Meest recent

'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

144
144
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

29
29
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

190
190
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

222
222
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

201
201
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

86
86
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

79
79
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

287
287
Antwerp roept ferme waarschuwing richting Anderlecht

RSC Anderlecht is onder Besnik Hasi aan de beterhand in de Play-Offs. Tegen KAA Gent pakte Paars-Wit ...

324
324
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De ...

356
356
Fink gooit handdoek en is verschroeiend voor KRC Genk

KRC Genk begint in de Champions Play-Offs plots elke speeldag punten te verliezen. De Limburgers ...

585
585
'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

643
643
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij ...

59
59
'Club Brugge moet hart vasthouden voor donderdag'

Club Brugge kreeg zondag een nieuwe tik in de strijd om de titel, want het liet op het veld van ...

456
456
Na gemiste promotie: RWDM ziet sleutelpion vertrekken

Voor RWDM kende het seizoen een dramatische ontknoping. De Brusselaars lieten tot twee keer toe de ...

101
101
'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

Het voorbije jaar hield Xavi Hernandez zich op de achtergrond in de voetbalwereld. De Spaanse ...

73
73
Titelkansen Club vergooid? Mechele geeft zijn mening

Een week geleden jubelde Club Brugge nog, want na een klinkende 0-5 had het Genk van de koppositie ...

282
282
"Zeker niet wauw" - Proto zet Anderlecht met voeten op grond

Anderlecht heeft de voorbije week een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de vierde plaats. Het ...

200
200
'Bakayoko moet nieuwe mokerslag incasseren'

PSV lijkt dit seizoen de titel in de Eredivisie aan Ajax te moeten laten. Het heeft momenteel zeven ...

58
58
'Memphis-drama voor Oranje'

Het belooft alweer een drukke voetbalzomer te worden. Pas eind mei eindigen de meeste nationale ...

36
36

Meer sportnieuws