Frutos sluit terugkeer van Najar niet uit

door
Frutos sluit terugkeer van Najar niet uit

Bij D.C.United hebben ze met Andy Najar een oude bekende uit de Jupiler Pro League in hun rangen. De Hondurees wil ooit nog in Europa spelen. Nicolas Frutos ziet dat wel gebeuren.


Najar speelt rechts in een driemansdefensie en is één van de betere verdedigers in de Major League Soccer. De ex-speler van Anderlecht liep onlangs wel een hamstringblessure op waardoor hij weken out is. De afgelopen maanden was hij wel weer topfit. Najar werd aangeboden bij Belgische clubs de vorige mercato's, maar zij hapten niet. Frutos is lovend over Najar.

"We dachten dat hij verloren was voor het voetbal bij Anderlecht, na al zijn blessures. Hij heeft zijn carrière weer onder controle en de kleine blessure die hij zojuist heeft opgelopen na een heel jaar zonder de minste blessures, zal hem niet stoppen omdat hij heeft geleerd zijn lichaam beter te beheersen. Elke keer als ik hem op het veld zie, ben ik ontroerd. Hij is in mijn ogen de beste speler in de MLS geworden. Hij speelt overal, maar het is aan de rechterkant van een driemansdefensie waar hij het meeste indruk maakt. Hij geeft regelmatig een assist na het oversteken van het veld tot de zestien meter. Of hij ooit zal terugkeren naar Europa? Op zijn 29ste heeft hij nog vele goede jaren voor de boeg. Hij verdiende in ieder geval het nieuwe contract dat hij zojuist heeft getekend", aldus Frutos bij Le Soir.

Najar ligt nog tot medio 2023 onder contract met nog een jaar optie. De Belgische clubs kunnen altijd eens polsen.

POLL: Zal Najar ooit nog in België spelen?

Meest recent

Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

7
7
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

114
114
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

59
59
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

248
248
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

202
202
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

72
72
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

264
264
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

749
749
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

154
154
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

184
184
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

152
152
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

733
733
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

94
94
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

100
100
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

221
221
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

577
577
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

286
286
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

308
308
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

484
484
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

112
112

Meer sportnieuws